המחאות ברחבי הארץ תופסות תאוצה ומושכות אליהן גם מפורסמים רבים, שכבר לא חוששים כמו בעבר להביע את דעתם הפוליטית, אולי בגלל שכבר אין להם מה להפסיד. אסף אמדורסקי זכה להיות מוכתר כפנים של מחאת האמנים וגם מוקי הגיע להפגין תמיכה במפגינים מול בית ראש הממשלה בבלפור, למרות שנטש את המקום אחרי שנתקל, לטענתו, במפגן שנאה לראש הממשלה. 

עכשיו מצטרפת לרשימה גם אורנה בנאי, שקראה אמש לראש הממשלה להתפטר במהלך עצרת המחאה שנערכה בפארק צ'ארלס קלור בתל אביב. "אני לא כאן הערב כדי להגיד לראש הממשלה להתעשת, אני כאן כדי להגיד לראש הממשלה - הביתה", אמרה אמש, "ממשלה נהנתנית וחזירית, ואני מתנצלת מעומק הלב בפני החזירים". 

דבריה החריפים בהפגנה הציתו סערה ברשתות החברתיות ובנאי עצמה זכתה למבול של הודעות שנאה, אבל בתור מי שכבר איבדה בעבר קמפיין בשל התבטאויותיה הפוליטית, היא כבר מתורגלת ולא מתרגשת. "אנשים שמגיבים כך זו תוצאה של הסתה מצד ראש הממשלה, שכל הזמן קורא לשמאלנים כאילו אנחנו גיס חמישי וכאילו אנחנו מאיימים על המדינה", סיפרה לכתב ערב טוב עם גיא פינס, אסף גולן. 

חנה שרעבי פוגשת את פקד אברהם אברהם (צילום: מתוך "תיק נעדר", קשת 12)
הצצה לפרק הבכורה של "תיק נעדר" | צילום: מתוך "תיק נעדר", קשת 12

"אני מרגישה שזו מלחמה על מוסר, אי אפשר שראש ממשלה מושחת ינהל את המדינה, יש גבול", אמרה, "הוא מקריב את האזרחים לטובת הצרכים שלו ומעז לקרוא לנו אנרכיסטים. אנחנו פטריוטים שבאים להציל את המדינה מהחורבן שהוא ישאיר. ההתבטאויות של בנו יאיר כל כך אלימות ודוחות, והם מעיזים לקרוא לנו אלימים? זו שערוריה, בושה וביזיון שיש לנו ממשלה שלא מתעסקת בנו. אז בבקשה הביתה, לא רוצים לראות אתכם, תעופו לנו מהעיניים". 

בנאי ניצלה את הבמה כדי לקרוא לאמנים ישראליים להצטרף ולהביע את עמדתם. "כל מי שיכול, לזמרים המזרחיים, תהיו אמיצים. זו מלחמה על המדינה שלנו שאנחנו כל כך אוהבים, שחטפו לנו אותה אנשים מסוכנים. אין לנו ממה לפחד, העם איתנו - העם השפוי".