הזוגות של חתונות ממבט ראשון היו אמורים לבלות את הימים האלה בהשקות נוצצות וקמפיינים ראשונים, אך כמו בכל העולם, מגפת הקורונה שינתה את המציאות שלהם. עם זאת, משתתפי התוכנית: ניר פור, דנית ליבנת, רוני לוי ודניס רוסקוב, החליטו לנצל את הפרסום למטרה טובה, והצטרפו ליום התנדבות ביד שרה שאורגן על ידי מערכת ערב טוב עם גיא פינס. המשתתפים עלו על רכב של הארגון וחילקו כסאות גלגלים ועזרים רפואיים לאלה שצריכים אותם."כל כך עשה לי טוב לראות תגובות של אנשים כשהצלחנו קצת להקליל את האווירה ולעלות חיוך ושמחה, במיוחד בסיטואציה שאנחנו נמצאים בה היום", סיפרה רוני. דנית מנגד, קצת פחות התרגלה לפרסום: "האמת שאני רוב הזמן די שוכחת את המצב הזה שפתאום אנשים מזהים אותי ברחוב".

למרות שמגפת הקורונה גורמת לכולנו להישאר בבית, למעט יציאה לקניות חיוניות ועוד כמה החרגות, ניר והגר משה דווקא נתפסו בעדשת צלם פפראצי, שתפס אותם ביחד לכאורה. "אחלה תמונה. אהבתי את הצעיף שלי שם", אמר ניר בחיוך.

בוא לעשות איתנו היסטוריה: הרשמו עכשיו כדי להשתתף בליל הסדר הישראלי הגדול בשידור חי בקשת 12

"אנשים עושים ממש הרבה רעש. שואלים 'איך אתה נותן לה להתייחס אליך ככה?' ו'למה היא מדברת ככה'?", סיפר דניס על הביקורות שהוא סופג. "חבר'ה, אני בן אדם מבוגר, אני הייתי שם, אז תנו לי את הקרדיט שאם הייתה שם איזושהי בעיה אמיתית, לא הייתי צריך שאביר מאחורי מקלדת יעיר ויגיד דברים מאוד לא יפים על הדר". 

כוכבי חתונה ממבט ראשון מתנדבים אקסטרה 2
מתוך "ערב טוב" עם גיא פינס | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

גם מהבנות לא חוסכים ביקורת. "זה די קשה. אומרים דברים מאוד קשים, יורדים לפסים אישיים שהם לא סבבה. יש דרך להעביר ביקורת", אמרה דנית. "אנשים שוכחים שאנחנו אנשים חיים, אלה החיים שלנו. אמנם הסכמנו שיצלמו את זה, אבל אנחנו פה, ואנחנו רואים מה כותבים". ורוני שיתפה: "עצר אותי שליח ועשה סלפי, אבל אמרתי לו מרחוק, בסוף הוא אמר לי 'את יותר סימפטית במציאות'".