הסכסוך בין בני פרץ לאייל גולן עולה שלב. פרץ תובע שמונה מיליון שקלים מ"ליאם הפקות" וגם מבן טיפוחיו לשעבר, איתי לוי. פרץ הגיש לאחרונה לבורר דרישה להגדלת סכום התביעה נגד גולן בעוד שמונה מיליון שקלים בגלל מה שהוא מכנה ההסכם הפסול בין גולן ללוי. בכך התביעה של פרץ מגולן גדלה ועומדת כעת על סכום של כ-60 מיליון שקלים.

ללוי כזכור, היה חוזה עם "ליאם הפקות", החברה שגילתה אותו וניהלה את הקריירה שלו. פרץ היה זה שניהל אותו בפועל, תמורת אחוזים מהכנסותיו עד שנת 2024. כשהתפרקה השותפות בין פרץ לגולן, הערכות היו שלוי יעזוב ויחבור לפרץ אבל במהלך שהפתיע רבים בתעשיה ואת פרץ עצמו, הודיע לוי שהגיע להסכם עם גולן לפיו ישלם לו כשישה מיליון שקלים, ושהוא יוצא לדרך עצמאית.

לפי מקורביו של פרץ, מהלך זה הותיר אותו מחוץ לתמונה ונוהל בחוסר תום לב כחלק מהסכסוך המשפטי עם גולן כשכל הצדדים, כולל לוי, מודעים היטב למחויבותם להמשיך לשלם לפרץ את חלקו ברווחים. לכן, פרץ תובע גם את  לוי בסכום של שמונה מיליון שקלים, סכום שלטענתו של פרץ מבטא ציפייה להכנסות של מיליונים רבים מאיתי לוי.

מליאם הפקות נמסר: "בני פרץ כיהן כמנכ"ל ליאם הפקות שבבעלותו הבלעדית של אייל גולן. במסגרת תפקידו טיפל בכל הנושאים השוטפים של המשרד, בין היתר גם בניהול השותף של האמנים המיוצגים במשרד. חשוב לציין ולהדגיש פעם אחת ולתמיד שבני פרץ מעולם לא היה שותף בליאם הפקות ו/או בייצוג האמנים בחברה. ליאם הפקות הייתה ותישאר בבעלותו הבלעדית של אייל גולן".

 

מרות הפקות נמסר: "איתי לוי עוסק בימים אלה בפרויקטים מגוונים הקשורים לפעילות האומנותית והמוזיקלית שלו והוא מעדיף להתמקד בכך ולא בהשמצות חסרות כל בסיס ואחיזה במציאות".