לפני שש וחצי שנים חשפה ניקול ראידמן לראשונה את הזוגיות שלה עם מיכאל צ'רנוי, אחרי שנים בהן השניים הסתירו את הפרט הזה מהקהל הישראלי. כשיצאו בסופו של דבר מהארון בהשקת אירוע השקת הבושם של ראידמן, יצא לאור גם הקשר של בני הזוג עם חבר הכנסת ושר הביטחון לשעבר, אביגדור ליברמן, שמיודד מאוד עם האוליגרך. 

במשך השנים הקפידה ראידמן לפרגן לליברמן, להזמין אותו לאירועים המושקעים שלה ולפני שנתיים אפילו סיפרה כי שקלה בעצתו להיכנס לפוליטיקה. באותה תקופה, התפתחה גם חברות קרובה בין אשת העסקים לאשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, שפעמים רבות לוותה בהרמת גבה ותהיות לגבי מידת האותנטיות של אותו קשר.

נדמה שהחיים האישיים והפוליטיים של ראידמן הצליחו להתערבב זה בזה. לפני מועד א' של בחירות 2019 ליוו ראידמן וצ'רנוי את בני הזוג נתניהו בטיול שלהם בברזיל, אבל משהו קרה בדרך שגרם לכל הקשרים האלה לעלות על שרטון.

אחרי שנתניהו כשל בהרכבת הממשלה בחודש מאי האחרון, הביעה ראידמן אכזבה גדולה מהתנהלותו של ליברמן באותם הימים. לקראת מועד ב' ובמקביל לפרידה של הזוג, הודיע ליברמן בכנס של מפלגת "ישראל ביתנו", אליו הגיע צ'רנוי בלי ניקול, כ לא יהיה שותף לממשלת ליכוד צרה עם החרדים. מקריות? אפשר רק לנחש. 

הפוסט של ניקול ראידמן
צילום: מתוך האינסטגרם של ניקול ראידמן , instagram

בקטע בלעדי ל-mako, שצולם במהלך העבודה על הסרט "החיים החדשים של ניקול ראידמן", נשאלה אשת העסקים על מערכת היחסים שלה עם בני הזוג נתניהו. ראידמן, שלא הופתעה מהשאלה ואף ציפתה לה, לא התבלבלה והכריזה שמדובר בחברות אותנטית. "אם משפחת נתניהו הם חברים שלי זה אומר שזו חברות אמת", קבעה, "לא חברות של אינטרס, המבוססת על איזשהם יחסים של תן וקח. זו חברות אמיתית לחלוטין". 

הגברת נתניהו אמנם נכחה באירוע השקת הקריירה המוזיקלית של ראידמן, והשתיים העלו לא פעם תמונות משותפות לאינסטגרם, אבל ראידמן מספרת שמשפחת נתניהו הייתה לצידה גם ברגעים הקשים ביותר. "בשלוש השנים האלה עברתי המון בחיים והם תמיד היו שם בשבילי, יותר מההורים שלי", נזכרה, "אני לא אשכח לעולם שמיכאל חלה בסרטן. הייתי מקבלת כל יום טלפון מלשכת ראש הממשלה לשאול מה שלומו. עם כל העניינים - ההתחממות בדרום, ההתחממות בצפון, כל מה שהיה לו באותה תקופה על הראש. הייתי אומרת 'איך הוא ושרה זוכרים להתקשר אלי כל יום לשאול מה שלום מיכאל'?". 

תידרש לעדות? שרה נתניהו (ארכיון)
צילום: חדשות 2
ניקול ראידמן ושרה נתניהו
צילום: מתוך "החיים החדשים של ניקול ראידמן", קשת 12