סדרת המערכונים של ארץ נהדרת על המלון המוגזם גרנד רילקס, שמה לנו את כל המוגזמות של הישראלי הנופש בפרצוף, וכן, גם קצת ממה שקורה מאחורי הקלעים של צוות המלון, שלוקח חלק בטירוף. אם תהיתם איך אתם מצליחים כל כך להזדהות עם המערכונים האלו, אז מסתבר שזה מבוסס על סיפור אמיתי שקרה לערן זרחוביץ' בחופשה שלו באילת.

"הגעתי למלון ולא הייתי רשום למרות שהזמנו מקומות", סיפר לכתב של ערב טוב עם גיא פינס שביקר על סט הצילומים, "צוות המלון רצו ללכת לקראתי, ואמרו לי שיש חדר אחד פנוי אבל 'תבוא עם ראש פתוח'. הם פשוט לקחו אותנו לספא".זאת בהחלט סיטואציה שהייתה יכולה לעצבן כל ישראלי, אבל כשאתה ערן זרחוביץ', אתה יודע בדיוק איך לעשות מהלימון לימונד. "כל רגע שבו אתה מתעצבן ולא מאמין שזה קורה, תגיד תודה כי אחר כך זה ישרת אותך במורד הדרך".

אז החופשה הזו הולידה את דמותו של צח בארטר, סמנכ"ל השיווק והניו מדיה (ניו מד בשבילכם), בעל הבלורית הבלונדינית שמסתירה את הקרחת של זרחוביץ'. "אני חושב שזאת הפאה הכי טובה שהייתה לי, אני מרגיש עם השיער שיגעון. לקחתי את נועם הבן שלי לצילומים, וכשהם נגמרו הוא אמר לי 'אוף אבא, חבל שאתה לא יכול להישאר עם השיער הזה".