אם אתם מאלה שעדיין לא שמעו את המשפט "יום גשום, כבר סוף עונה" כנראה שאתם חיים על אי בודד בקצה העולם. הילד שאחראי על הלהיט "סוף עונה" הוא דקל וקנין, רק בן 14 מטבריה, זמר בתחילת דרכו, שכבר זכה להצלחה בזכות סרטוני הברכות שלו שכבשו את הרשתות החברתיות ואפילו את מהדורות החדשות.

בסרטונים המדוברים דקל מברך אנשים שונים – מחתונות ובר מצוות, ועד החלמה מקורונה ויציאה מבידוד – כמה שבירך את גיא פינס, ומסיים את הסרטונים בדרך כלל עם שורה מהלהיט שלו "סוף עונה". עם יותר מ-62 אלף עוקבים באינסטגרם ומאות אלפי צפיות בכל סרטון, דקל הופך יותר ויותר ויראלי. הוא התראיין במהדורות החדשות, בתוכניות בידור, והסרטונים שלו אפילו הגיעו לארץ נהדרת. אבל הצלחתו של דקל היא כנראה לא רק טרנד חולף, כי היא הגיעה לאוזני "ליאם הפקות", שממהרים להחתים את הכוכב העולה לפני שמישהו אחר יעלה על הגל.

View this post on Instagram

A post shared by דקל וקנין - Dekel Vaknin (@dekel_vaknin_) onכבר בגיל צעיר הוא החל לשיר באירועים משפחתיים, ובשנה האחרונה העלה לאינסטגרם מספר קאברים לשירים מוכרים. אחת הגרסאות, "היחיד כאן שאוהב" של משה פרץ, הגיעה לאוזניו של הזמר שאיתר אותו, הזמין אותו להופעה והשניים ביצעו יחד את השיר.