תחרות המוזיקה "הכוכב הבא", בה התגלו לא מעט זמרים מצליחים כמו נטע ברזילי, יהונתן מרגי, אלה לי להב, אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, רביב כנר ורבים אחרים שהפכו לאמנים מובילים ומוכרים, יוצאת לעונה שמינית. במהלך התוכנית יימשך החיפוש אחר הכישרון הגדול הבא שיצטרף לתעשיית המוזיקה בישראל.

לוגו הכוכב הבא  (עיצוב: קשת 12)
לוגו הכוכב הבא | עיצוב: קשת 12

לראשונה בתולדות תוכניות המוזיקה בישראל יוענק לזוכה פרס כספי בסך מיליון שקלים שיסייע לזוכה הגדול לקדם ולמנף את הקריירה שלו בתחום. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, אל צוות שופטי "הכוכב הבא" יצטרף אביב גפן, מהמוסיקאים המוכרים והמצליחים ביותר בישראל, שישפוט לצד קרן פלס, סטטיק ובן אל, אסף אמדורסקי, שירי מימון ואיתי לוי שהצטרף בעונה האחרונה. את התוכנית שתשודר במהלך שנת 2021 ינחו לא אחר מהצמד שקורע אותנו מצחוק על המסך, רותם סלע ואסי עזר.

גפן ידוע בתור הזמר שסחף את הנוער הישראלי של שנות ה-90 ואחראי על לא מעט יצירות שמלוות אותנו עד היום, ואין לנו ספק שהוא יביא את הצבע המיוחד שלו לשולחן השופטים.

אביב גפן מגיב לסערת ביטול ההופעה ביום העצמאות (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
הזמר מוציא שיר חדש ומגלה למי הצביע בבחירות | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

הקולות הגדולים של המתמודדים הם מה שהופכים את "הכוכב הבא" לריאליטי המוזיקה המוביל בישראל עם ממוצע רייטינג של 19.9% ו-540 אלף צופים לעונתו הקודמת שלא הפסיקו להתרגש מהביצועים ואנחנו כבר לא יכולים לחכות.