סוכנת הדוגמניות המפורסמת אלינור שחר חגגה עשור למשרד המצליח שלה ואף אחת לא התכוונה לפספס את החגיגה הגדולה הזאת, אפילו לא המיוצגת דר זוזובסקי, שחיה בכלל בלוס אנג'לס. הדוגמנית והשחקנית, שנמצאת בימים אלו בביקור מולדת סיפקה הצהרה שהשאירה אותנו מופתעים במיוחד. 

למי שלא זוכר, זוזובסקי ניהלה בעבר קשרים רומנטיים מתוקשרים עם הזמר לי בירן, ואחריו גם עם המוזיקאי אסף אבידן. אבל עכשיו היא מצהירה בראיון למגזין גו סטייל, בו היא מופיעה על השער עם מלכה, שהיא לא שוללת קשרים כאלה גם עם נשים. "מותר לנו הכל. כן, גם בנים וגם בנות", אמרה, "לא הגעתי לאיזה פתרון, אני בחקירה. האם באמת מעניין אותי לנסות? אז למה לא? מיניות חייבת להיות קלילה, בלי פחד ובלי שאלות, כי זה מכבה את האש".

אבל זוזובסקי לא ממהרת לקבוע עובדות בשטח ומסייגת את דבריה. לכתב ערב טוב עם גיא פינס הסבירה ש"זה אומר שלא החלטתי, אני בחקירה. אני נהנית מהחיים שלי וכשיגיע האדם הנכון הוא יכבוש אותי. אני חושבת שאנחנו הדור החדש קצת פורץ גבולות, ואני לא רוצה לחיות לפי תכתיבים ישנים". 

אולי הייתה זו יד הגורל, אבל באותו המקום ממש ולא רחוק ממנה נמצאה מי שכבר חקרה את הנושא לעומק והסיקה את המסקנות שלה - שני גולדשטיין. "לבריאות, בהצלחה. שתבוא אלי יש לי מלא טיפים, אני מורה נהדרת. שלא תעשה את הטעויות שאני עשיתי", אמרה והכינה את זוזובסקי לחיים הביסים, "מראש אני אומרת שיהיו הרבה דמעות כי פתאום את לא הבת היחידה בבית, אבל חוץ מזה הכי כיף בעולם, חולקות ארון ביחד. אגב, דר, אני מידה 40 בנעליים".