בעוד כחודש וחצי צפוי כוכב הקולנוע ריצ'ארד גיר (68) להתחתן עם בת זוגו בשנתיים האחרונות, אשת העסקים הספרדיה אלחנדרה סילבה, וחוץ מקרובי המשפחה וקומץ חברים קרובים אף אחד עוד לא יודע את זה. אז ברוכים הבאים למועדון אקסקלוסיבי ביותר, כי מדובר בפרסום עולמי ראשון.

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

השניים נפגשו כשהוא התארח במלון שהיא ניהלה. גילה בדיוק מחצית מגילו, סילבה בת 34, ויש לה גם ילד בן חמש מנישואיה הראשונים. אצל כוכב הקולנוע זה כבר סיבוב שלישי מתחת לחופה, בתחילת שנות ה-90 כוכב הסרט "אישה יפה" היה נשוי לדוגמנית העל סינדי קרופורד, שלמי שלא מכיר, מדובר באישה היפה והמבוקשת בעולם באותן שנים.

לפני כשלושה חודשים, הגיעו גיר וסילבה יחד לאירוע, כשטבעת יהלום חדשה שנחה על האצבע של הצמודה משכה את תשומת לב הפפראצי וגררה שמועות על אירוסים. אז היום יש אישור, החתונה תערך לפני הקיץ, בביתם של הזוג בניו יורק. סילבה יכלה לבקש מכל בית אופנה עולמי שיעצב לה את שמלת הכלה, אבל בחרה במעצב הישראלי יניב פרסי. הקשר נוצר כשהזוג ביקר בישראל לפני כשנה בבכורת "נורמן", סרטו של יוסף סידר בכיכובו של גיר. פרסי הלביש את סילבה בשמלה שחורה ונוצצת, שעשתה בשבילו שירות גדול. והנה, לאחרונה קיבל המעצב טלפון מהזוג, המבשר על החתונה הקרבה, עם הבקשה שהוא יהיה זה שיעצב לכלה את השמלה. מברוק.

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון עד חמישי ב-18:55 בקשת, ערוץ 12