העונה החדשה של "חתונה ממבט ראשון" תצטלם בקרוב ולצוות התוכנית יש נשק חדש בארסנל. הכירו את ד"ר מעיין בוימן, פסיכולוגית שמגיעה עם ידע אקדמי שכולל תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ודוקטורט על פסיכולוגיה חיובית בזוגיות.

בוימן בת ה-33 נשואה כבר שבע שנים ואמא לשלוש בנות, בקיצור, אחת שבהחלט יכולה לעזור לרווקים שרוצים לשנות את הסטטוס. "אני צופה אדוקה של התוכנית, אני מאוד אוהבת אותה", היא מודה. "אני מרגישה שיש ביני לבין התוכנית חיבור עוד הרבה לפני שנפגשנו".

בימים אלה ויחד עם המומחים הוותיקים, היא החלה בעבודת ההצלבות של המועמדים להשתתף בעונה החדשה. "דני ויעל היו מדהימים. אני ממש פחדתי כי יש להם זוגיות מהממת, חששתי שזה קצת להיכנס לאמא ואבא לחדר המיטות".

ד"ר בוימן מאמינה שכדי להתאים את הסיר למכסה שלו, לא מספיק לשמוע רק איך הם מתארים את עצמם או הפרטנר המושלם, אלא גם את האנשים שמכירים אותם. "הוספתי שיחות עם חברים, חברות, בני משפחה ואפילו אקסים ואקסיות של המתמודדים. זה עוזר לקבל עוד זווית, לקבל עוד מידע שלאו דווקא יספרו לנו וכזה שאולי לפעמים הם אפילו לא יודעים בעצמם".

התפרצות נגיף הקורונה הרגה את עולם הדייטינג המסורתי, ד"ר בוימן טוענת שלתוכנית זה דווקא עשה טוב. "הרבה אומרים שאם הקורונה לא הייתה הם לא היו פונים לתוכנית אבל הקורונה גרמה להם להבין כמה הם כמהים לזוגיות, כמה קשה בבדידות. אנשים הגיעו ואמרו 'היה קשה לבד, הבנו כמה קשה לבד ואנחנו רוצים ביחד'".

רשימת המתמודדים לעונה החדשה הולכת ונסגרת, אבל אם אתם חושבים שזה מתאים לכם - זה הזמן להירשם לעונה הרביעית של "חתונה ממבט ראשון", לפני שכל הזוגות יצוותו. "יש לנו בחורים ובחורות וואו, ממש. אם היו לי אחים רווקים או אחות רווקה בהחלט הייתי רוצה להכניס אותם".