אם עוד לא שמעתם על הסטורי של ליהיא גרינר והשוטר התימני, כנראה שאתם חיים בפלנטה אחרת. אז אומנם המשטרה עוד לא הכריעה בנושא התלונה שהוגשה כנגדה על העלבת שוטר, אבל מי כמוה יודעת איך לעשות מהלימון לימונדה. לתוכנית הזוגית החדשה שלה ושל חברתה נעמה קסרי, שתקרא 'אילוף הסוררת' (כבר הבנתם את הקונספט), הגיעו השתיים לסולחה מאולתרת עם בני העדה התימנית.

בעוד השתיים לבושות כמיטב המסורת ומפזזות בצעד תימני, התבקשה גרינר החובשת כובע מסורתי עם פאות, להתנצל בדרך טיפה יותר יצירתית מאמירת סליחה רגילה. כשהצענו לה להנחות את התימניאדה הבאה בחינם, השיבה: "אני לא יודעת מה זה חינם. תימנים לא עושים שום דבר בחינם". 

ליהיא גרינר מתנצלת בפני העדה התימנית אקסטרה 1 (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
גרינר בנאום חוצב להבות | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אז רגע לפני ששוב מתפרץ לה ה"גרינר", החליטה להיצמד לדף המסרים אותו כתבה מבעוד מועד, שאולי יצליח למזער את הנזקים. "אני ליהיא גרינר צברי, בת מאיה, הגעתי עד הלום כדי לפייס אתכם, ראשי העדה הנבחרת, המדהימה, האיכותית והיפה", הקריאה בביטחון. "בכדי להביע את התנצלותי העמוקה, אתם באמת, מכל הלב, לא נראים כמו התחת שלי".

השידוך הכמעט מתבקש של גרינר עם נעמה קסרי, עושה טוב לשני הצדדים. בעוד שגרינר אחראית על השערוריות, קסרי משמשת על תקן המרגיעה הלאומית. "אנחנו בגדול עושים סדרת חינוך לליהיא, שתתיישר קצת עם הנורמות של החברה", סיפרה על התוכנית החדשה. "זאת מערכת יחסים של Win Win, ליהיא מכניסה הרבה שמחת חיים וצחוקים, זה כיף לפעמים קצת בלגן, כמה אפשר עם אסטרטגיות?"._OBJ

גרינר שהחלה דיאטה מחדש, התבקשה לאכול מהמטעמים התימנים כדי לא להעליב את המארחים. הרפרנס לגברת נתניהו היה מונח על מגש של זהב עם קצת חמאה, אך השתיים שלא היו מעודכנות בתקרית החלה, הופתעו לגלות ומיהרו להגיב. "מה קורה איתה?", תהתה גרינר. "היא גם עוברת משהו הורמונלי. היא בעצבים טילים, כל הזמן עובר עליה משהו".

קסרי: "אם את עושה תוכנית עם שרה, את יוצאת המלאך גבריאל. יופי, בואי גם נסתכסך עם ראש הממשלה, כי זה עוד לא היה לנו".
גרינר: "מה? תראי איפה מני נפתלי היום".
קסרי: "איפה?".
גרינר: "אני לא יודעת".