היחסים המתוחים בין חילוניים לדתיים הגיעו היום (שלישי) לנקודת רתיחה נוספת – הפעם בעולם הבידור: צוות צילום של סרט חדש בכיכובו של מאור שוויצר, שמשחק בימים אלה בדרמת המתח של קשת - "השוטרים", הותקף על ידי תושבים מקומיים בנתניה כשצילם בשכונה חרדית. התוקפים התנפלו על אנשי הצוות, העיפו להם את המצלמות וקראו לעברם קריאות גנאי.

הצילומים, שכל כך הכעיסו את התוקפים, היו לסרט העוסק בתרבות השידוכים בעולם החרדי. את התפקיד הראשי מאייש עמית רהב, שמשחק בסדרה 'המורדת', וכבר מכיר את העולם החרדי. לצדו השחקניות ליאנה עיון, נאיה פדרמן ומאור שוויצר שהגיע בתלבושת מהסרט והצליח להרגיז את תושבי השכונה, שקראו לעברו: "תוריד את הכיפה, מה אתה חרדי?". 

פרק 28 (צילום: לילה טוב עם גיא פינס, קשת 12)
"תמיד יש אנשים שמסתכלים אבל לרוב זה עובר חלק". יקי רייסנר | צילום: לילה טוב עם גיא פינס, קשת 12

יקי רייסנר, מפיק הסרט שלא ציפה לקבלת הפנים הזאת כשהגיע לצלם בשכונת קריית צאנז החרדית, סיפק את נקודת מבטו לאירוע החריג: "אני חושב שהיום באווירת הקורונה, חשבו שבאים לבדוק אותם, וכך התפתח האירוע".

רייסנר חשף כי לא מדובר בפעם הראשונה שצוות הצילום נכנס לשכונה חרדית ואמר: "אנחנו מצלמים כבר חודש בבני ברק. תמיד יש אנשים שמסתכלים, אבל זה תמיד עובר חלק. בצילומים שעשינו בבני ברק התאספו אנשים באופן טבעי וזה היה די נחמד". האירוע הזה נגמר ללא נזק ונפגעים כשאנשי ההפקה בחרו שלא להתעמת עם החרדים, ועברו לצלם בלוקיישן אחר בעיר. הצילומים כאמור, ימשיכו כמתוכנן.