שלומית מלכה עברה באופן סופי לגור בניו יורק בעקבות הפרידה מיהודה לוי. צוות "ערב טוב עם גיא פינס", פגש אותה במסגרת קמפיין של קסטרו לאימוץ כלבים עם עמותת "חיים של אחרים" לרגל אירועי יום המשפחה, ושמע ממנה על החיים החדשים, והמשמורת על הירושה שנותרה לה ממערכת את היחסים – הכלבים.

"אין דבר יותר מדהים וממלא ומתגמל מלאמץ חיה", סיפרה הדוגמנית בהתרגשות על הקמפיין שבו לוקחת חלק, והתייחסה להחלטה המשותפת עם האקס, יהודה לוי, בנוגע למשמורת של הכלבים שהיו חלק בלתי נפרד מהקשר שלהם ונמצאים עימה במגוריה בארה"ב. "כמו כל ההחלטות שקיבלנו ביחד, קיבלנו אותן בהבנה, בסבלנות וקבלה הדדית", אמרה והוסיפה. "הוא יודע שאני שומרת עליהם הכי טוב שיש והם יודעים שהוא אוהב אותם הכי הרבה בעולם".

בהמשך, שיתפה מלכה בחיבור שלה למגורים החדשים בארה"ב, וחשפה את הסטטוס העכשווי שלה בפן הזוגי. "אני ממש אוהבת להיות אנונימית ונהנית מהחופש הזה", אמרה והוסיפה. "מתחילים איתי מדי פעם – אני לא אשקר, אבל אני כרגע לבד ובזוגיות עם עצמי: טובה, פורחת ומשמחת. אני מפנה מקום לרגשות שלי".

בסיום, התייחסה שלומית למשבר הקורונה ולגל האחרון שהדביק לא מעט אזרחים במדינת ישראל ובתעשייה בפרט. "עד עכשיו שמרתי על עצמי טוב ולא נדבקתי. שכולנו נהיה בריאים".