לא משנה לאיזה כיוון הסתכלתם השנה - ראיתם את איתי לוי. הוא מילא אולמות, קיבל קמפיינים, צבר עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב, הצטרף לצוות השופטים בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" וכבש את הקהל הצעיר בפסטיגל. כל אלו הזרימו לו לא מעט מזומנים לחשבון הבנק, אבל כמה בדיוק? 

לוי אמנם רק בן 31, אבל כבר יכול לפרוש לפנסיה. מפיקי הפסטיגל, לדוגמה, לא היו יכולים להתעלם מהפופולריות של הזמר והחתימו אותו על חוזה של שנתיים בסכום של מיליון ומאתיים אלף שקלים, 600 אלף לשנה, כמו שקיבל עומר אדם לפניו. סכום לא פחות מרשים הוא מקבל בזכות ההופעה שלו כשופט בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" לצד קרן פלס, שירי מימון, אסף אמדורסקי וסטטיק ובן אל - 400 אלף שקלים.

בשנה האחרונה הפך לוי לפרזנטור של חברת ההלבשה "לי קופר", והיא שילמה לו על הקמפיין, שכלל גם שיר מיוחד, לא פחות מרבע מיליון שקלים. אבל לוי הוא קודם כל זמר ועושה לא מעט כסף מהופעות שוטפות. על הופעה ביום העצמאות הוא גובה 140 אלף שקלים, ומקורבים מעריכים כי ההכנסות מהאירועים הסגורים לחברות וועדי עובדים מסתכמות בכ-3.5 מיליון שקלים. 

מה חשבו השופטים על המנה של איתי לוי? (צילום: מתוך
מתוך ספיישל ה-VIP של מאסטר שף | צילום: מתוך "מאסטר שף VIP", קשת 12
 

ומה אם תרצו להזמין את לוי לשמח חתן וכלה? במקרה הזה תיפרדו לשלום מ-58 אלף שקלים, ותהפכו לאחד מ-150 הזוגות שהוא שימח בשנה האחרונה, ושילמו לו 9 מיליון שקלים. בניכוי ההוצאות מדובר בהכנסה של כ-8 מיליון ש"ח לפני מס הכנסה. 

ללוי יש גם את מופעים הגדולים שמניבים לו קופה יפה. בהופעה בלייב פארק ראשון לציון הוצעו 12,000 כרטיסים במחיר של 220 שקלים, שהם 2.5 מיליון שקלים. בניכוי הוצאות אבטחה, הפקה, תאורה, נגנים ושאר אנשי הצוות שמתחזקים את המותג "איתי לוי", מוערך כי ההופעה הזו הכניסה לכיסו כ-1.7 מיליון שקלים. 

ב"היכל מנורה מבטחים" הוא הופיע פעמיים וכל אחד מ-8,000 הכרטיסים עלה 250 ש"ח, כלומר 4 מיליון שקלים שמשאירים לזמר רווח של 2.7 מיליון שקלים, בהנחה שהמקום היה מלא. ההכנסות משתי הוהפעות בקיסריה מסתכמות בכ-1.6 מיליון שקלים, מתוכם נשארו לו 700 אלף שקלים. 

גם עמוד היוטיוב של הזמר מייצר לו הכנסה צדדית יפה. הפלטפורמה משלמת אלף דולר, כ-3,500 שקלים, על כל מיליון צפיות. בשנה החולפת צבר האמן קצת יותר מ-150 מיליון צפיות, שמתרגמים לסכום שעולה על חצי מיליון שקלים. 

כשמחברים את כל המספרים מגיעים לנתון המדהים הבא - בשנה האחרונה ההכנסות של איתי לוי הסתכמו בסכום שבין 18-19 מיליון שקלים, שני רק לעומר אדם. נתון מדהים לבחור שגדל בעוני ונאלץ לעבוד בעבודות מזדמנות כדי לפרנס את המשפחה. אז מה עושים עם כל הטוב הזה? טוב ששאלתם. 

לוי התפנק בשעון רולקס וינטג' איכותי בשווי 100 אלף שקלים וברכב יוקרה מסוג ריינג' רובר שעלה טיפה יותר מחצי מיליון שקלים. באופן מפתיע, ובניגוד למפורסמים מתעשרים אחרים, לוי עוד לא רכש נכס מנקר עיניים באחד המגדלים בתל אביב, והוא עדיין מתגורר ליד אמא שלו בנס ציונה. אבל אל תדאגו לזמר, כי את הכסף שכן חסך השקיע בפרויקט נדל"ני בפתח תקווה ששייך למנהל, בני פרץ.