אם לשפוט לפי הניסיון שלה על מסלולי האופנה ברחבי העולם, אז התנסות במסדרים יכול להיות שכבר יש לה. אחרי הכל גם בתצוגות של DIOR, שאנל, או סטלה מקרטני, בהם השתתפה, יש משטר נוקשה שכולל מדים שמוכתבים מלמעלה וצעדים שאסור לחרוג מהם.

בשבוע הבא, רגע לפני חג הפסח, הדוגמנית סופיה מצ'טנר תניח בצד את המסלולי, תארוז את הקיטבג ותתגייס לצה"ל. למרות שהופיעה כבר בפני מיליונים, היא לא מסתירה את ההתרגשות: "אני מאוד מתרגשת. מאוד מאוד. אני באמת רוצה להתגייס".

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

מצ'טנר, הפכה להיות הסינדרלה של בית האופנה הבינלאומי DIOR וזכתה להלך על המסלולים הנחשבים ביותר בעולם. למרות זאת, רגע לפני שהיא עולה על מדים היא מצהירה שהיא לא מתכוונת לעשות בעיות: "אני אעשה כלים, אני אעשה הכל, כל מה שצריך, אני אהיה ממושמעת".

לפני ארבע שנים, החיים שלה נראו קצת פחות מפנקים, לפני שהפכה לסינדרלה מחולון, היא עוד הייתה מסייעת לאימא שלה שעבדה בניקיון כדי לפרנס שלושה ילדים כאם חג הורית. גם היום, הרבה אחרי, מצ'טנר לא שוכחת מאיפה הגיעה: "היו הרבה דברים שוויתרנו עליהם בשביל שיישאר כסף למשהו אחר".

לאירוע האחרון שלה לפני הגיוס, בללין, הגיעה סופיה בעיקר כדי להצטייד:  "לקחתי תיק ופשוט פיצצתי אותו במוצרים, בהכל, באמבטיה אני בטוחה שהת"ש שלי יהיה הכי טוב".

>> לוח שידורים ערוץ 12

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12