בדצמבר 2018, יום לפני החתונה של האקסית אילנית לוי ואלירז שדה, אייל גולן ודניאל גרינברג שמו סוף לשמועות וחשפו כי הם מנהלים קשר רומנטי. אחרי תשעה חודשי זוגיות ובמהלך חופשה רומנטית בקפריסין, הציע הזמר נישואין לבת זוגתו.

ההצעה לא כללה הפקה גרנדיוזית, אבל כן כריעת ברך, טבעת והמון התרגשות. "עד עכשיו לא אמרת כן", אמר גולן לגרינברג בראיון ראשון לאחר הצעת הנישואים והיא הגיבה: "זה מובן מאליו לא? ברור שכן".

בתשעת החודשים שעברו מאז שנחשפה הזוגיות הם לא מסתתרים. קעקוע זוגי וקשר עם הילדים של גולן הראו שהזוגיות הולכת למקום רציני. "זה משהו שהרגשנו מהתחלה ועל זה באמת הייתה בנויה כלל הזוגיות שלנו וכל הקשר הזה. ידעתי שזה יגיע, אבל לא ציפיתי שזה יבוא כל-כך מהר", מספרת גרינברג.

"לפני האהבה והכל אנחנו חברים, אני מספר לה על הכל, היא מספרת לי הכל ואנחנו מדברים על הכל. כשזה בא ממקום של חברות זה הרבה יותר כיף והרבה יותר קליל", אומר גולן.

אז איך הזמר הציע? מסתבר שהוא הקשיב למסר שגרינברג העבירה בתכנית "החברות הכי טובות", שם הבהירה כי היא רוצה הצעה לא מתוקשרת, לא בארץ או כמו שהיא תיארה זאת – "הכי יאללה ביי בלי יותר מדי חפירות".

הרגע עצמו קרה במסעדה, שם החליט כי זה הזמן הנכון לשלוף את הטבעת. "האמת שאפשר להגיד שזה היה ספונטני אפילו כי לא ידעתי אם זה יהיה פה או שזה יהיה בארץ אבל בכל מקרה לקחתי את הטבעת", סיפר גולן והוסיף: "כשהגעתי לפה אמרתי אוקיי, נכין את המסעדה, נכין את הזיקוקים והכל וזה היה הכי מושלם שיכול להיות".

צמד האקדחים על השולחן תפס את העין להרבה אנשים ועורר לא מעט תגובות ברשת, אך מסתבר שיש לכך הסבר די פשוט. "זה הקונספט של המסעדה – מערב פרוע. לא רואים את זה, אבל על הכיסאות יש כובעים של קאובויים. האקדחים על השולחן הם אקדחי קפצונים. זה הצטלם לא טוב", סיפר גולן.

את האירוסים חגגו ביום שאחרי, תחילה במסיבת יאכטה עם כל הצוות של גולן ובהמשך בהופעה שלו, שם הרגיש  בבית עם 5,000 ישראלים (על פי נתוני ישראייר). גולן הוזמן להופיע באתר נופש בחלק הטורקי של קפריסין.

הרגע הגדול של הזוג היה אינטימי יחסית, אך גם הוא הודלף לפני שמשפחתה של גרינברג או ילדיו של גולן שמעו את זה. "האמת שלא תכננו שזה ידלוף כל-כך מהר כי מאוד רצינו לכבד את הילדים ושהבשורה תגיע מאבא שלהם ולא מהתקשורת, זה היה לנו חשוב מאוד", אמרה גרינברג.

אז הסרטון בעצם דלף?
גרינברג: "הסרטון דלף. רצינו לשמור את זה כמה ימים. אבל הילדים חייגו בשיא ההתרגשות וכולם שמחים ומאושרים".

אתם כבר מתחילים לתכנן את החתונה?
גרינברג: "לא, ניקח את הדברים לאט. כל דבר בזמן שלו".