זרלינה הוהמאן היא דוגמניה מגרמניה שהשתתפה בתכנית הריאליטי "הטופ מודל של גרמניה" שאותה מנחה ומפיקה דוגמנית העל היידי קלום. כל המשתתפות בתכנית מוחתמות אוטומטית בסוכנות הדוגמנות המשפחתית של היידי קלום המנוהלת על ידי אביה גונתר קלום. 

בעונה הקודמת של התכנית, זרלינה כמעט זכתה והגיעה למקום השני. כמתבקש, ההישג הביא איתו את הפרסום והחשיפה וכבר יש לה 343 אלף עוקבים באינסטגרם. בסוכנות הדוגמנות המשפחתית כבר ראו את הכסף הגדול שיגיע מהתגלית החדשה אך זו הודיעה להם: "אני עוזבת לישראל". 

עוד לפני צילומי התכנית, במהלך טיול באוסטרליה, זרלינה פגשה בחור ישראלי בן 26 בשם בר כספי. הם התאהבו והפכו לזוג: "אני תמיד הולכת אחרי הלב שלי ואני חושבת שזה הדבר הכי חשוב". אחרי הזכייה זרלינה החליטה לעזוב הכל ולעבור לגור איתו בתל אביב. 

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

למרות ההצעות והקמפיינים שהגיעו לסוכנות, זרלינה לא מתחרטת שבחרה ללכת בעקבות הלב שלה: "סביר להניח שהייתי מצליחה בגרמניה, אבל לא הייתי מאושרת והיה לי מאוד קשה להיות בלי החבר שלי". בנוסף, היא אומרת שההחלטה להישאר הייתה קלה עבורה:"כל פעם שהגעתי לישראל הרגשתי שאני לא רוצה לעזוב אז יום אחד פשוט החלטתי שאני נשארת פה"

למרות סיפור האהבה חוצה המדינות, בסוכנות של היידי קלום החליטו לא לוותר והודיעו שהם לא משחררים אותה מהחוזה. בנוסף, הם דרשו מאות אלפי יורו כפיצוי, על כל מה שהרוויחה מאז התכנית וגם על הקמפיינים שתצלם בארץ, כמו הקמפיין לבגדי הים של חברת קסטרו. בסופו של דבר, בסוכנות הגישו תביעה נגד הדוגמנית שבעצת עורכי דינה מנועה מלהגיב בנושא אך בכל זאת בחרה לנסות להנמיך את הלהבות: "הם לא שיחררו אותי בקלות ועכשיו לצערי זה בהליך משפטי" והוסיפה: "אני רק מצפה לסיים עם זה ולהתרכז בקריירה שלי".

 

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12