הקאמבק הגדול של צביקה פיק אחרי האירוע המוחי שעבר בשנה שעברה הגיע דווקא במופע הילדים הגדול של חנוכה - הפסטיגל. לאחר שעבר תהליך שיקום ארוך ואינטנסיבי, הוא יושב מידי יום על הפסנתר ומרים את הקהל עם מחרוזת הלהיטים שלו. הטירונות של הפסטיגל לא פשוטה לאף אחד ובטח שלא לפיק בן ה-70. מה שאמור להקל עליו בתהליך, הוא הפלייבק – אבל כעת מסתבר שגם בו הזמר קיבל חיזוק מיוחד.

במשך כחמש שנים, הקומיקאי ומתמודד הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, ניקי גולדשטיין היה זמר הליווי של פיק, ככה שהוא מכיר את הקול שלו מקרוב. כמה קרוב? מספיק כדי שהפקת הפסטיגל תקפיץ אותו לאולפני ההקלטות להעניק עזרה קולית לזמר האגדי במקומות שבהם הוא קצת התקשה.

צביקה פיק וניקי גולדשטיין (צילום: הכוכב הבא לאירוויזיון, קולאז')
צילום: הכוכב הבא לאירוויזיון, קולאז'

הקולות שלהם משתלבים זה בזה בהרמוניה מושלמת, ככה שהאלפים שהגיעו לצפות בפסטיגל עד כה בכלל לא הבחינו שלא תמיד מדובר במקור. מסתבר גם שזאת לא הפעם הראשונה שבה גולדשטיין מגיע לעזרת חבר: לפני כשנה וחצי, כשצביקה היה מאושפז בווינה לאחר האירוע המוחי, זמר הליווי נקרא לדגל והחליף אותו על בימת יום העצמאות לצד מאיה בוסקילה.

תגובת הפסטיגל:
"כל השירים הם בקולו של צביקה פיק. ניקי גולדשטיין צורף למספר קטעי קריינות בודדים. צביקה פיק עולה לבימת הפסטיגל מדי יום במשך חודשיים ומרגש בהופעתו את הקהל".

ניקי גולדשטיין מסר בתגובה:
"צביקה פיק הוא חבר ומנטור, הפקת הפסטיגל היא כמו משפחה. עשיתי לצביקה פיק קולות על מנת לחזק את ההרמוניות של השירים ותו לא. בשורה התחתונה הוא מלך".