מיטב הסלבס הגיעו אמש (ג') למסיבת השנה החדשה שנערכה ביפו ואורגנה על ידי סוכן הדוגמניות, עומרי יערי. "יש פה חתיכת סלקציה, אתה תראה פה בעיקר אנשים יפים", סיפר יערי על הערב, שכמצופה מאירוע בסדר גודל הזה כלל שמפניות שנשפכות כמו מים, בר שעשוי מקרח וכמובן גם עמדת תיקונים לאיפור.  

מבין המוזמנים למסיבה היו עדן פינס, שהחביאה את רעמת התלתלים המפורסמת מתחת לפאה והגיעה עם בן הזוג דור רפאלי, הדוגמניות הודיה כהן עדן סבן שהגיעו בלימוזינה מפוארת, התאומות נוי והדר, הדוגמן ברק שמיר, עדן בן זקן ההריוניות עם הבעל שוקי, בני הזוג מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה ואפילו בן אל תבורי, שהגיע אחרי שהופיע במסיבה אחרת בצד השני של העיר ושלח נשיקה לאם בנו, אורטל.

מבין כל הכוכבים שפקדו את האירוע, מי שללא ספק גנב את ההצגה היה הזמר ושופט הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 איתי לוי. הכוכב העולה של השנה החולפת הגיע היישר מעוד הופעה בפסטיגל ברכב חדש ומפנק שרכש לרגל העשור החדש – מרצדס בעלות של כמיליון שקלים. אגב, למנטור שלו אייל גולן, הייתה כבר אחת כזאת באוסף.

גם הפעם לוי לא הצליח להתחמק משאלות על הפרידה הטרייה מהארוסה לשעבר, הדר חיון. "בכל שנה כמעט אין לי עם מי להתנשק בסילבסטר. יש תמיד משברון לפני", אמר לוי לכתב ערב טוב עם גיא פינס. "הדר שלחה לי עכשיו סרטון שהיא נהנית באיזו מסיבה ורשמתי לה שזאת תהיה השנה הכי מטורפת שאני מאחל לה, והיא רשמה לי גם לך והכל טוב". באופן מפתיע, מסתבר שהשניים שומרים על קשר: "אנחנו מתקשרים, מדברים, משוחחים", טען לוי, וכאשר נשאל האם יש סיכוי לקאמבק, ענה את התשובה המתחכמת: "איך אמר הזמר הלאומי? ימים יגידו".