בזמן שפרשת "משחקי חברה" נפתחה מחדש בפריים טיים אמש (ג'), אייל גולן שהה בברזיל בצילומי התכנית "גולסטאר". משם, בהצעת מנהלו ועורך דינו, הוא החליט להגיש תביעת ענק בסכום שבין 7 ל-8 מיליון שקלים נגד אורלי וגיא ו"רשת". את התביעה מתכנן גולן להגיש באמצעות סוללת עורכי דין מהבכירים בישראל, והיא צפויה להיות מוגשת עד סוף השבוע הבא.

למרות הטענות על נזק בעקבות התחקיר, בדיקה של מערכת "ערב טוב" מגלה כי בשלב זה לא בוטלו הופעות של גולן בעקבות השידור. עם זאת, זעמו של הזמר מופנה לתחקיר, אותו הוא מגדיר כרכילות והוצאת לשון הרע. מהצד השני, מקורבים למערכת התכנית של אורלי וגיא מספרים כי הבוקר פנו משפטנים לפרקליטות בבקשה לפתוח מחדש את התיק נגד גולן.

בזמן שידור התחקיר אמש, שודר לאייל סרטון בו השתתפו חבריו, זמרים החתומים ב"ליאם הפקות", חברת ההפקות שלו, אימו וילדיו שהתכנסו כדי לחזק את גולן עם שיר אהבה ועידוד. השיר הוא ביצוע מחודש ל"מתגעגע", אחד מלהיטיו הגדולים של גולן והוא הוקרן לזמר בברזיל, בדיוק בשעה בה שודר התחקיר. "אבא אנחנו חושבים עליך כל הזמן, מתגעגעים ואוהבים אותך מלא", אמרו ליאם ואלין, ילדיו של גולן, בצילומי הקליפ.

סרטם המדובר של אורלי וילנאי וגיא מרוז על פרשת אייל גולן שודר אמש (ג') ברשת 13, שהביא את עדויותיהן של נשים צעירות (אז נערות) שלדברי השניים התלוננו על ניצול מיני מצד הזמר, אביו וקרוביו, כמו גם עדות של גולן עצמו, מנהלו בני פרץ ועוד.