שמועות רבות הופצו במהלך סוף השבוע האחרון, חלקן על מותה של הזמרת רוני דלומי, וחלקן על מחלה קשה שתקפה את השחקנית יונה אליאן, שאפילו גרמה למותה.

בעקבות השמועות השקריות שרצו ברשתות החברתיות, החליט אריאל קשת, המוזיקאי ובנם של אליאן ובעלה ששי קשת, לפרסם פוסט המסביר את מצבה הבריאותי של אמו:
"ביממה האחרונה מסתובבות שמועות מאוד קשות על מצבה הבריאותי של אמא שלי... החלטתי בהסכמת אבי היקר להעלות פוסט הרגעה זמני: לאמא שלי יש מחלת הנשיקה, לא סרטן סופני, לא שבץ, ולמיטב ידיעתי היא לא נפטרה מהתקף לב הבוקר, ואם כן – היא מתפקדת נהדר יחסית למישהי כזאת". 

מה קרה לשחקנית יונה אליאן? אקסטרא 1 (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
החליט להעלות פוסט הרגעה זמני. אריאל קשת | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

עוד הוא כתב:
"זה דורש סבלנות ואורח רוח, כי מחלת הנשיקה זו לא איזו שפעת עונתית... או וירוס בבטן, זו מחלה שיכולה ללוות את החולה כמה שבועות ואפילו חודשים". 

אליאן מאושפזת בבית החולים "איכילוב" בתל אביב כבר עשרה ימים בגלל סיבוכים של מחלת הנשיקה, כשלצידה מעביר ימים ולילות, בעלה השחקן והזמר ששי קשת. הסיבוכים גרמו לה לאפיסת כוחות ולהפסקת פעילותה בתאטרון, ואף בוטלו תשע הצגות של המחזה בכיכובה, "דברים שאני יודעת", שעלה לאחרונה בתיאטרון 'בית ליסין'. עד שאליאן תבריא לחלוטין, הוחלט להחליפה בשחקנית סנדרה שדה, שמשחקת את המחותנת שלה בסדרה "סברי מרנן". 

מה קרה לשחקנית יונה אליאן? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
תמיד צמודים. יונה אליאן וששי קשת | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12