ראינו אותם נופלים אחד אחד על המסלול הערב (שבת) בנינג'ה, אבל כולם עבדו קשה מאוד לקראת האתגר, רצו וקיוו לקבל את הכרטיס לחצי הגמר ואולי להפוך לנינג'ה הבאים של ישראל. כשיושבים בבית מול מסך וצופים בתוכנית, הכל נראה יותר קל. תשאלו את דניס רוסקוב מ"חתונה ממבט ראשון", שדווקא התאמן למסלול מראש: "התאמנתי עם מתן (בלו) במשך חודש, הוא אמר לי שנקודת הפתיחה שלי לא טובה. אז כאילו, אתה מבין כשהמאמן שלך שאמור להרים לך, אומר לך 'תשמע אחי, בוא נעשה את המקסימום שאפשר'", סיפר דניס.

"הדר כל הזמן אומרת 'אני מאוד גאה בך שאתה מאוד שקול ורגוע ואין לך אגו, אז כשתרגיש שאתה הולך להיפצע אתה פשוט תוותר ותיפול", סיפר דניס על בת זוגו, הדר ברייר, שבאה ללוות אותו על המסלול עם שלטים וחולצות. "אני חושבת שהוא היה מצליח במסלול השני באמת הרבה יותר בקלות, והוא ממש הלך עד הסוף עם זה, אז אני גאה בו על האומץ", הוסיפה הדר.

את אומרת שהוא פשוט בחר לא נכון.
"הוא לא יודע לבחור, בגלל זה בוחרים לו", צחקה הדר. 

מה התירוץ של בן זיני לנפילה? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
דניס והדר. מזל שבחרו לו אותה. | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

גם הג'ודוקא פיטר פלצ'יק, שרק לפני חודש זכה במדליית זהב באליפות אירופה, לא צפה את הנפילה המאכזבת מגיעה: "המקצוע שלי הוא לא נינג'ה, אני ג'ודוקא אולימפי, אני נלחם על המזרן מול אנשים", אמר פיטר. "מה גם שאני כבד, אני 105-106 קילו, אז זה קצת לרעתי". 

מה התירוץ של בן זיני לנפילה? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
היה נגיעה מהקיר. פיטר פלצ'יק | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

למלכת היופי לשנת 2019, סלע שרלין, אמנם יש רקע ספורטיבי של טריאתלון והיא הייתה לוחמת בצה"ל במשך שלוש שנים, אבל כל אלה לא עזרו לה על המסלול והיא מצאה את עצמה עמוק במים, למרות שהשיער והאיפור לא זזו כלל.

מה התפקשש על המסלול?
"ידיים, כוח. הייתי סנטימטר משם, כבר שמתי את הרגל והיא החליקה לי. אין כבר כוח, הייתה התרגשות מטורפת", הודתה מלכת היופי. 

מה התירוץ של בן זיני לנפילה? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
קשה באימונים, קל בקרב? דן מנו ואירה דולפין | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

לבן זיני, שבא לסיבוב שני במקצה ה-VIP, דווקא יש תירוצים יותר מקוריים לנפילה: "באתי לפה עם מכנסיים מהבית, המלבישה אמרה לי 'אלה לא מכנסיים טובים, תחליף אותם'. רק בגלל זה נפלתי", אמר הכוכב. ולמרות שבעונה הקודמת של נינג'ה VIP הייתה לו כתף להתנחם בה ברגע שהוא נפל, בדמות חברתו לשעבר טיילור מלכוב, הפעם הוא הגיע לבד. "יכול להיות שזה לאו דווקא היה מזל טוב שיש לי, אלא מזל רע שיש לי", טען זיני. 

בינתיים התחמם על הקווים דן מנו, שיעלה בחצי השני של מקצה ה-VIP שישודר בשבוע הבא. למעט גיחה ב"מי רוצה להיות מיליונר", כבר עשור שהוא לא נראה בטלוויזיה, מאז הריאליטי בו התפרסם. ומה הסיבה לכך? "אני עושה עוד דברים, אני פשוט לא עובד בטלוויזיה. היום אני במקום אחר קצת, יש לי משפחה, יש לי ילדות, ומאוד כיף להן כל ההשתתפות הזאת, אני רוצה קצת להשוויץ בתור אבא", הודה מנו.

הוא מגיע פצוע לצילומים בנמל חיפה בעקבות האימונים האינטנסיביים לתוכנית שבמהלכם קרע רצועה צולבת בברך, אבל זה לא הדבר הכי נורא שקרה לו בדרך לנינג'ה: השותפה שלו לאימונים ולתחרות, אירה דולפין, שגם תתחרה בחצי השני של המקצה, הייתה מהנדבקות הבולטות בקורונה בגל הקודם ששטף את הביצה, והיא גם זו שהכניסה אותו לבידוד. "קיבלתי על הראש", הודתה אירה, "אבל לא היה לו איך לצאת מזה. באותו אימון שהתאמנו יחד הוא גם תיעד אותי. היינו יחד בכמה אימונים, ובאחד מהם לפני שנבדקתי, הוא היה".

"היא באה עם חום, חולה ומשתעלת, וסיפרה את זה בסוף האימון", צחק דן, "שיא הקורונה כאילו".

גם סוג של אסטרטגיה לפגוע ביכולות.
"בדיוק, לא בחלתי באמצעים", צחקה אירה. 

מה התירוץ של בן זיני לנפילה? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
הייתה סנטימטר מלהצליח. סלע שרלין | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12