שבועיים אחרי שחשפו לראשונה את הזוגיות שלהם בסטורי, הגיעו עדן פינס ודור רפאלי לראיון זוגי ראשון אצל גיא פינס, וסיפרו על הרגע בו החליטו לשתף את העולם בזוגיות שלהם. "קמנו בבוקר, הייתה תאורה יפה, עשינו תמונה ואמרתי לו מעלה את זה?", נזכרה פינס, "הוא עשה לי יאללה, אז אמרתי לו שיתכונן". פינס ידעה בדיוק על מה היא מדברת. התמונה שצילמה באור הטבעי של הבוקר זכתה למספר מוגזם של יותר מ-200 אלף צפיות.

הם אמנם יצאו לפני שנתיים לתקופה קצרה, אבל בסיבוב הזה כבר היה קשה להם להסתיר את הקשר. עדן ודור נזכרו בפעם בה תועדו צופים בסרט באולם קולנוע. "פתאום אנשים ראו את זה בלייב באינסטגרם שלה", הוא נזכר, היא אמרה לי לא לעשות שום דבר, אבל אני התחלתי לחשב מאיפה צילמו את התמונה". הייתה גם הפעם הזאת, בה נתפסו מבלים בקניון יום לפני שיצאו מחוץ לארון באינסטגרם. 

עדן פינס ודור רפאלי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדן פינס)
עדן פינס ודור רפאלי, אוגוסט 2019 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדן פינס

הוא אומר שהם שנה ביחד, היא אומרת חודש - אתם תקבעו למי להאמין. במשך כל הראיון הם ישבו מחובקים, ונראו אנרגטיים ומאושרים יותר מהרגיל. כל כך מאושרים שאפילו השאלה על הזמר עומר אדם, אחד האקסים של פינס, לכאורה, לא הצליחה להרוס את מצב הרוח. "נראה לי שהם באו לעשות פה מריבות", אמרה פינס, "בוא נוציא את השטות הזאת מראיונות כי זה מה זה מיותר, הבחור פה לידי אז בואו נכבד אותו ואותי". 

מערכות היחסים הזוגיות הקודמות של שניהם היו מאוד מסוקרות. הוא היה שלוש שנים בזוגיות עם קורל סימנוביץ', היום כבר אשתו של סרג'יו רוברטו. היא סיימה לא מזמן קשר עם עמרי בן נתן. כמובן שאת מערכת היחסים הזאת היה צריך להשיק איפשהו, או במקרה שלהם בהשקת בושם חדש של הוגו בוס, בסכום של כמה עשרות אלפי שקלים, אז אפשר להבין למה הסוכן מאושר. "הוא מעדיף אותי לבד", הודתה פינס, "דוגמנית בתעשייה הזאת שהיא כבר רווקה, זה הרבה יותר נחשק,יותר נוצץ. אבל כשאמרתי לו שאני איתו, הוא היה מבסוט רצח". מה צריך בן אדם יותר מזה?