הגברים של חתונה ממבט ראשון כבר לא יכולים ללכת ברחוב מבלי שמדינה שלמה תזהה אותם ואפילו תגניב כמה תמונות שלהם לטלפון הנייד, אבל הם לגמרי נהנים מתשומת הלב ומההמולה סביבם. חוץ מאמיר זהבי, החתן של דנית ליבנת, שכבר תקופה חוטף תגובות שליליות ולאחרונה אפילו חווה בריונות ברשת. הפעם הוא החליט להוריד פרופיל ולהישאר בבית, כדי להרחיק ממנו קצת את האש.

"אמיר בבית, בתקופה קצת לא קלה", סיפר מאור פינקלשטיין, ודניס רוסקוב הוסיף: "הוא פחות נהנה מכל מה שהולך עכשיו ואני לגמרי מבין אותו. יש אנשים שממהרים לשפוט ומאוד קלים על המקלדת". 

המתקפה על אמיר התפשטה מהר ברשתות החברתיות, והוא קיבל אינספור תגובות שליליות ועלבונות, עד שזה הגיע אפילו להקלטה מזוייפת בה הוא משקר כביכול לגבי נטייתו המינית. החברים לתוכנית יצאו להגנתו של אמיר ומרגישים שהם יחד באותה הסירה: "אני מאוד מזדהה עם זה, כי כל אחד מאיתנו יכול היה להיות במקומו, הבריונות ברשת וכל מה שקרה והתגלגל עם זה", אמר מאור.

"כל בן אדם שאני מכיר יצא בחיים עם מישהו וזה פשוט לא הסתדר", הוסיף דניס. "על מה נופלים עליו? אני לגמרי יכולתי להיות באותה הסיטואציה. זה נראה לי הדבר שהכי הפחיד אותי". גם נעם קציר לא נשאר אדיש: "אני חושב שזה מאוד קל לשבת מאחורי מקלדת ולרשום כל מיני דברים שעולים על דעת האנשים, מבלי לחשוב על זה יותר מדי שיש בן אדם עם נשמה מאחורה ומאחורי המסך. אמנם הוא בחר להיות בתוכנית טלוויזיה אבל הוא בן אדם בסך הכל". 

הגברים של חתונה ממבט ראשון עולים על הגל EXT4 (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, באדיבות ספורט 1)
מנצלים את דקות התהילה למטרה טובה. אריק חביב, ניר פור, מאור פינקלשטיין, דניס רוסקוב ונעם קציר | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, באדיבות ספורט 1