רגע לפני הגמר הגדול של "הכוכב הבא" שיערך בעוד יומיים בזאפה LIVE פארק ראשון לציון, הגענו להציץ בחזרות של רביעיית הפיינליסטים שלנו לקראת האירוע המרגש בו אחד מהם יזכה בתואר "הכוכב הבא" ובפרס על סך מיליון שקלים להזנקת הקריירה.

תמיר גרינברג, ואלרי חמאתי, שי המבר ומתן לוי מאוד מתרגשים מהמעמד אבל שמנו לב לשניים מתוכם שנרגשים במיוחד מול המצלמות ולאו דווקא בגלל הגמר המיוחל. קשה היה שלא לשים לב לכימיה שנוצרה בין המתמודדים תמיר גרינברג וולארי חמאתי בביצוע ההיסטרי שלהם לקלאסיקה "Hallelujah" של לאונרד כהן, והפעם, נראה שהקשר ביניהם עולה שלב.

זה לא חדש שתמיר נחבא אל הכלים כשהוא מתראיין אך הפעם ניתן לזהות מבעד לשתיקות את המבוכה כששאלנו אותו על היחסים בינו לבין ואלרי. הוא אמנם נמנע מלצאת בהצהרות ואמר בחיוך "אני בוחר לא להגיב".

>>  ההצבעה המוקדמת לגמר נפתחה, לחצו כאן והצביעו לזוכה שלכם  

לעומת זאת ואלרי מדברת עליו בביטחון כמי שמכירה אותו קצת מעבר לפרטנר לתכנית: "תמיר לא מתרגש, זה השיא שלו, הוא לא מגיע ליותר מזה" ומזכירה אותו כמעט בכל הזדמנות. האווירה החברית בין רביעיית הגמר מפתיעה ביחס לשלב הנוכחי של התחרות ובכל זאת יש מתח מסוים שבולט מאוד באוויר.

כשאסף גולן אומר לתמיר "הצלחת לשגע את כל השופטים" מיד עונה ואלרי: "לא רק אותם. אבל אני לא אשחיר אותו יותר ממה שכבר עשיתי" וגורמת לשאר הפיינליסטים לצחוק כמי שמבינים טוב מאוד על מה היא מדברת. מאחורי הקלעים לקחנו את שי המבר ומתן לוי לבדוק האם השמועות על הרומן נכונות. "אני חושבת שיש פוטנציאל גבוה, הם ממש מתאימים" אומרת שי עם חיוך רחב שמסגיר את ההכחשות.

ואלרי לוקחת את תמיר אל המצלמות ואומרת לו "תבהיר את מה שצריך". והאמת? הכי נשמח שתצא מפה גם אהבה.