עדי פינס (17), אחותה הקטנה של עדן פינס שצעירה ממנה בשש שנים, בחרה באותו התחום כמו של אחותה, ולגמרי מודעת שההתעניינות סביבה נובע מהיותה "אחות של": "יש פה מקום שאני צריכה באמת להוכיח מי אני ומה אני, ושאני לא רק אחותה הקטנה", סיפרה עדי במהלך הצילומים על הסט. "אבל זה מלווה גם בהמון דברים שהם קצת פחות חיוביים. ביקורות מאוד קשות שאני ממש לא מוצלחת, שהיא לקחה לי את הכל – את הביטחון, היופי, הגוף, את הכל".

אמנם צילומי ההלבשה התחתונה לא כוללים עדיין חזייה ותחתונים חשופים כמו של אחותה, אבל עדי ממש לא מפחדת מזה, ואפילו מפרגנת לעדן: "אני חושבת שאחותי פצצה ברמות, ושכל מי שהיה לו את הגוף הזה היה מצטלם בצורה כזאת". 

View this post on Instagram

A post shared by Adi Doushie Fines (@adixfines) on

היית יכולה להצטלם ככה?
"כרגע לא, קודם כל אני קטנה ובתחילת דרכי, אני לא בשלב שאני בשלה באמת לדגמן מאוד חשוף. אני בטוחה שאגיע למקומות שהם יותר מתקדמים".

איך ההורים הגיבו?
"האמת שהם יותר דחפו אותי לעשות את זה. אלה שיחות של המשפחה יחד: 'יש לך את הכישרון שלך, יש את מי שאת, אל תתייחסי לתגובות השליליות, תרימי לעצמך'. הם דחפו אותי קדימה". 

במקרה של האחיות פינס, האחות הקטנה דווקא יודעת כל מה שקורה בחייה של עדן, ומודיעה שהשמועות שהיו על הרומן עם עומר אדם לא נכונות. "בתור אחותה אני יודעת שלא היה שום דבר, לא היה ולא נברא, ואני לא חושבת שבזכות זה היא התפרסמה. היא בנתה את עצמה בשתי ידיים ובזיעה, ושנכון שכל פרסום הוא פרסום טוב, אבל אני לא חושבת שזה מה שעשה אותה מי שהיא".