ניסיון נוסף לגייס את לאונרדו דיקפריו לשלב הערעור האחרון של בר רפאלי, האקסית המיתולוגית. לפי מקורבים, אביה של בר, רפי רפאלי, טס ללוס אנג'לס כדי להשיג מהכוכב ההוליוודי תצהיר חתום, שבו הוא מספר על היחסים שניהל עם בר במשך חמש שנים. זאת במטרה לעזור לה לבסס את הטענה שמרכז חייה היה איתו בלוס אנג'לס ולא בישראל, ולכן לא הייתה צריכה לשלם מיסים בארץ – הסיבה לכל הפרשה הזאת מלכתחילה. 

מקורבים מספרים שמשפחת רפאלי העדיפה לקבל תצהיר מצולם מדיקפריו, אך הוא סירב. אבל גם התצהיר הכתוב לבסוף לא הוגש לבית המשפט. זאת משום שכדי שהמסמך יהיה תוקף כראיה, השחקן חייב להיות מוכן להיחקר עליו על ידי בית המשפט בישראל, באחת משתי הדרכים: להגיע לישראל ולהיחקר כאן או לעשות זאת באמצעות שיחת וידאו מחו"ל. שוב, לפי מקורבים, דיקפריו סירב לעשות זאת בעצת עורכי דינו, ולכן במשפחה ויתרו על הרעיון. 

ניסיון נוסף לגייס את דיקפריו לטובת בר רפאלי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
טס ללוס אנג'לס כדי להשיג תצהיר מליאו. רפי רפאלי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

בעבר המשפחה השיגה תצהיר מאביו של לאונרדו, ג'ורג' דיקפריו, שביקר פה בתקופת הקשר של השניים ואחריו. המסמך סיפר על היחסים בין בנו לרפאלי, אבל כבר בהכרעת הדין בעניינה של בר, התצהיר נפסל מאותה הסיבה - כי האבא סירב להיחקר עליו. 

ניסיון נוסף לגייס את דיקפריו לטובת בר רפאלי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
גם ג'ורג' דיקפריו, אביו של לאונרדו, ניסה לעזור לבר בעבר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12
 

משפחת רפאלי הגישה לבית המשפט גם תמונות משותפות מהאלבום הפרטי של בר, כדי להוכיח את רצינות היחסים, אך הן לא התקבלו כהוכחה על ידי השופט, שאמר: "בהתחשב בכך שמדובר במי שנמנים עם תעשיית הבידור והזוהר, האמירה לפיה 'תמונה אחת שווה אלף מילים', אינה בהכרח נכונה". 

ניסיון נוסף לגייס את דיקפריו לטובת בר רפאלי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
גם התמונות מהאלבום הפרטי של בר לא עזרו. בר ולאונרדו בימים יפים יותר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

לפי טיוטות הסדר הטיעון שאמור לבטל את הערעור של משפחת רפאלי ולסיים את הפרשה, ציפי רפאלי תרצה כשנה וארבעה חודשי מאסר בפועל ועל בר יוטלו תשעה חודשי עבודות שירות וקנס כספי, שנע בין עשרה לחמישה עשר מיליון שקלים.

משפחת רפאלי ועורכי דינם בחרו גם הפעם לא להגיב על הדברים.