שבע שנים עברו מאז ניסה קותי סבג לפרוץ בקריירת משחק, אלא שלמעט גיחות קצרות בסדרה "מלבי אקספרס" והופעה בפרסומת זוגית עם מגי אזרזר הוא לא הצליח לפרוץ, והעדיף את תוכנית הרדיו שלו עם מאיה בצלאלי. אבל עכשיו הוא מנסה שוב בקומדיה החדשה של yes, "למה מי מת", המבוססת על סיפור אמיתי של קומיקאי המאובחן כחולה סרטן. 

בסדרה קותי יגלם את החבר הכי טוב של אותו קומיקאי, אז מזל שיש לו את מגי בבית שמעבירה סדנאות משחק. "מה שמנחם אותי זה שלא שילמתי. אם הייתי משלם זה היה אחרת", סיפר לאסף גולן שביקר אותו על סט הצילומים על חווית הלימוד עם מגי, "רגעים לא קלים, היא פדנטית. אנחנו עוברים על הטקסט רק יום לפני, לא ימים שלמים, אין לי כוח לשטויות האלה". 

מגי וקותי עולים שלב ביחסים (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת)
הפאוור קאפל בראיון זוגי ראשון | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת

קותי אמנם פרץ לחיינו בעונה הרביעית של האח הגדול, אבל זה לא אומר שהוא אוהב להסתגר בבית ותקופת הקורונה בשילוב החום הכבד הפכה אותו לעצבני הרבה יותר. "קראתי שהעלו את הארנונה בתל אביב", כעס, "בזמן שאנשים יושבים בבית, לא מקבלים כסף ארבעה חודשים, עדיין מעלים את הארנונה. אז אתה רוצה שאני אשים מסיכה? ז**. זה לא הגיוני שהולכים לים ולמסעדות, תל אביב מפוצצת ואתה לא יכול לזרוק טיפה של קורונה בין אנשים ורק התיאטרון לא חוזר לעבוד". 

אבל זו לא התלונה היחידה שלו וגם על תרבות האינסטגרם יש לו מה לומר. "כל מי שיש לו עשרת אלפים עוקבים באינסטגרם הוא אושיית רשת ומוביל דעת קהל", אמר, "אני לא רוצה להגיד מה הם מובילים, כי חוץ מלהמליץ על סבון, מייק אפ או חופשה בקריביים אף אחד לא מדבר על כלכלה ופוליטיקה. כל אחד מפחד להגיד איזה משהו ובגלל זה המדינה שלנו נראית ככה. יש לך את מחאת האתיופים ואף אחד לא מדבר, אבל גל גדות מצייצת על מחאת השחורים ופתאום כולם נהיו אוהבי אפרו אמריקאיים". 

החתונה הבלתי נשכחת של מגי אזרזר וקותי סבג (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
שכינסה אליה את כל כוכבי הביצה | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12