בסופו של ערב גדוש בנאמברים מרהיבים, הדוגמנית והשחקנית טהוניה רובל נחשפה מתחת לתחפושת הבבושקה ב"הזמר במסכה" וסיימה את דרכה בתחרות. רגע אחרי החשיפה המפתיעה (פרק חדש עם חשיפה נוספת ביום שלישי, אחרי החדשות בקשת 12), שיתפה רובל בגילוי לב כיצד המסכה עזרה לה להתגבר על פחד הבימה איתו היא מתמודדת והתנצלה שנאלצה לשקר למי ששאלו אותה שוב ושוב בתקופה האחרונה אם היא אכן הבבושקה.

לפני פחות משבוע, רובל נשאלה על ידי כתב מערכת "גיא פינס", אסף גולן, האם היא זו שמסתתרת בתחפושת הבבושקה האייקונית. הדוגמנית, שחתומה על חוזה סודיות, הבהירה כי אין שום סיכוי שמדובר בה. "תגמרו עם השטויות שלכם - לא נמאס לכם?", ענתה רובל לשאלתו של גולן, "לא עשיתי את זה, למרות שהייתי מאוד רוצה. אני בן אדם שקרן? אני יודעת לשקר? אי פעם שיקרתי?".

אך עם החשיפה האמת יצאה לאור ורובל התנצלה על דבריה בשידור חי. "אני רוצה להתנצל בפניכם ובפני אסף שהיה נחוש בדעתו - פשוט הייתי חייבת להוריד אותו מהעניין הזה. כשהבנתי שאני מתחילה ליפול פשוט אמרתי לו שישחרר אותי, כי אם הוא היה עולה עליי זה היה אוי ואבוי. כשאני לא חתומה על חוזה אני לא שקרנית. אני מקבלת עכשיו מלא הודעות וכולם כועסים עליי כי שיקרתי לאורך כל הדרך - אבל אין מה לעשות, כשאת חתומה על חוזה סודיות את חייבת לשקר".

מי כן הצליח לעלות עלייך?
"המשפחה שלי מיד עלתה עליי, וגם מלא חברים ששלחו לי הודעות. מי שמכיר אותי ואת הקול שלי, עלה עליי בנאמבר בראשון, אבל אין להם מה להיעלב כי אני חתומה על חוזה סודיות וחייבת לעמוד בתנאים".

התשוקה לשירה בוערת בטהוניה עוד מילדותה, כשהייתה יושבת ומאזינה לוויטני יוסטון ומריה קארי האייקוניות. "החלום של השירה נטמע בי עוד בימים שהייתי יושבת בבית עם הקלטת. אני חושבת שאם ההורים שלי היו מבינים שיש כאן פוטנציאל ומפנים קצת יותר זמן - היום הייתי זמרת. אבל אני מה לעשות, יש לי 12 אחים. בסוף לא יצאה זמרת, יצא משהו אחר - וגם טוב. עד היום אני שרה באמבטיה וביחד עם הילדה".

למרות שנראה כי הבמה היא המקום הטבעי של רובל, מסתבר כי הדוגמנית מתמודדת עם פחד במה. "הבנתי שיש לי פחד קהל מטורף", סיפרה בגילוי לב, "אבל כשאת עם מסכה יש לך ביטחון כי לא יודעים מי את, אז הביטחון עולה ואת יכולה לעשות מה שאת רוצה".

איך נראים החיים שלך היום?
"היום אני עובדת במשרה רגילה לחלוטין, משרה משרדית. קמה מידי בוקר בחמש וחצי בבוקר וחוזרת ב-16:00 כדי לאסוף את טליה. אני עובדת באולם תצוגה של פרקטים, וילונות, דלתות וקרמיקה, כל מה שאתה צריך לשיפוץ הבית. יש לי תינוקת שאני צריכה לקחת עליה אחריות, וזה מה שאני עושה - גם אם זה מצריך ממני לקום כל יום בחמש וחצי-שש בבוקר ולהביא את הפרנסה שלי הביתה. הקהל שמגיע אליי לאולם התצוגה נדהם לגלות טהוניה אחרת ממה שהם מכירים בטלוויזיה. בין לבין אני עדיין ממשיכה בהרצאות ובאינסטגרם. אני מאמינה שעוד אמשיך להפתיע אתכם".