נטע ברזילי, ארז טל וכוכבי "ארץ נהדרת" התכנסו יחד במטרה לתת הזדמנות לילדי הפריפריה שלא גדלו בעיר הגדולה, להגשים את החלום ולעסוק באמנות. כל זה קרה באירוע מיוחד שיזמה עמותת "רואים רחוק" של שידורי קשת, המסייעת לתלמידי תיכון שגדלים רחוק ממרכז העשייה בתל אביב להשתלב בתחומי המשחק, הבימוי והאומנות. הנערים והנערות המוכשרים מקבלים סדנאות שמסייעות להם להגיע ללימודים אקדמיים, וחלקם מקבלים סיוע במלגות לימודים ומחייה.

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

באירוע הוכרז שהעמותה מחפשת את דור הקומיקאים הבא, צעירים שיעברו סדנאות על ידי "ארץ נהדרת" במטרה לשלב אותם בתכנית. כך מספר ערן זרחוביץ': "מוצאים פה המון מוכשרים, במאים ושחקנים. שיבואו לארץ נהדרת, אני אשמח". רוב שחקני התכנית גדלו בערים רחוקות מעיר ההזמדנויות הבלתי מוגבלות, כך למשל מבאר שבע הגיעה אורנה בנאי, טל פרידמן מחיפה, יובל סמו מהקריות ואסי כהן מאשדוד.

 > לוח שידורים ערוץ 12

גם אופירה אסייג שמזוהה עם העיר דימונה בה גדלה, הגיעה לאירוע ומתרגשת מערכי העמותה. "יש חיים מעבר לבועה התל אביבית, ואני כדימונאית הכי מבינה מה שראיתי היום", מספרת אופירה, "זה מרגש שלוקחים ילדים ומגשימים להם חלום. לי לא היה מי שיעשה את זה אז עשיתי לבד. אם מישהו מהפריפריה יבוא וירצה להיות אופירה אסייג, צריך להיות חזק מאוד. היום לא אני מחפשת את העור שלי בחוות פילים, הפילים מחפשים את העור של אופירה".  

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12