זה לקח עשרה חודשים, אבל ההמתנה לגמרי השתלמה. אמש הגיעה שופטת מאסטר שף, מיכל אנסקי, להשקת הבושם החדש של קרולינה הררה בליווי בן הזוג, אייל אמיר. זו הפעם הראשונה שהשניים מגיעים ביחד לאירוע וכתב ערב טוב עם גיא פינס, אסף גולן, ליווה אותם בטבילת האש. 

אז למה חיכינו עד עכשיו להכיר את הבחור המקסים? אמיר, יזם נדל"ן בן 36 שחי עד לאחרונה בניו יורק, מודה שזו הייתה אשמתו. "אני החבאתי את עצמי, היא לא החביאה אותי", אמר, "היא רצתה לדחוף אותי מהדלת לפני כמה זמן". 

מיכל אנסקי ואייל אמיר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מיכל אנסקי)
מיכל אנסקי ואייל אמיר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מיכל אנסקי

השניים הכירו לפני עשרה חודשים בשיחת טלפון טרנס-אטלנטית שנמשכה לדבריהם ארבע שעות. "הייתה לי תחושה עמוקה מתחת לעור שהוא הולך להיות האבא של הילדים שלי", אמרה אנסקי, ואמיר הוסיף שאחרי השיחה הוא התהלך ברחובות ניו יורק והרגיש ש"הדם זרם לי בצורה שלא זכיתי שהוא יזרום לי ככה לפני". 

מערכת היחסים הלכה והתהדקה במהירות. חצי שנה אחרי שהכירו השניים התארסו. עבור אמיר אלו הנישואים הראשונים ועבור אנסקי זה הסיבוב השני, כשמנישואיה ההראשונים הביאה לעולם את דניאלה. "את הצעת הנישואים למיכלי דניאלה ואני ארגנו ביחד", סיפר אמיר, "היא חלק בלתי נפרד. זה לא אנחנו ויש את דניאלה ברקע, יש את שלושתינו ביחד. כשתגיע הבאה בתור בעזרת השם, בלי עין הרע, אז הולך להיות אפילו יותר שמח". 

מיכל אנסקי והחבר החדש (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מיכל אנסקי)
מיכל אנסקי והחבר החדש, מרץ 2019 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מיכל אנסקי

זמן קצר לאחר האירוסין הגיעה גם ההודעה על ההריון. בימים אלו אנסקי נמצאת בחודש הרביעי ואמיר מגלה שכל הסטיגמות על ההורמונים בזמן ההריון נכונות, לפחות כשזה מגיע לאנסקי. "אני לפעמים מתעצבנת מכל מיני דברים שאין להם שום היגיון, שהם לא לגיטימיים", גילתה אנסקי, "אני רוצה להתנצל רטרואקטיבית. לא נעים לי להגיד על איזה דברים חטפתי סיבוב".