בסוף השבוע האחרון פורסמה בעמוד הפייסבוק של מתווך תל אביבי מודעה על דירה למכירה: "למביני עניין ואוהבי החיים הטובים - בשכונת תל ברוך, בית פרטי יוקרתי ומפואר, במגרש של כחצי דונם, 350 מטר בנוי, תשעה חדרים", נכתב במודעה, אליה צורפו תמונות מרשימות של הבית.

האם שרית חדד מוכרת את הבית? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
המודעה שפורסמה ברשתות החברתיות | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

מבדיקה של מערכת "ערב טוב עם גיא פינס" עלה כי אותו בית מפורסם שייך ללא אחרת משרית חדד. הבית, שנבנה במיוחד בשבילה לפני כעשור - הוערך אז בשווי של שמונה מיליון שקלים. כיום הוא שווה לא פחות מפי שתיים - כ-16 מיליון שקלים כשלטענת המתווך, יש גמישות במחיר.

מה יקבל מי שמוכן לשלם 16 מיליון שקלים (עם טיפה גמישות)? בית ענק עם שלוש קומות, שבעה חדרי שינה, שני סלונים מרווחים, חדר כושר פרטי, אולפן הקלטות, בריכה מרווחת ג'קוזי וגם חדר קולנוע. אם שלוש קומות נראה לכם מאיים - אל חשש - יש גם מעלית.

האם שרית חדד מוכרת את הבית? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
הבית שהוצע למכירה ב-16 מיליון שקלים | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12
האם שרית חדד מוכרת את הבית? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
הבית של חדד - הזמרת התחרטה ולא רוצה למכור | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

זו לא פעם ראשונה ששרית מגששת לגבי מכירת הבית - לפני כארבע שנים היא חשבה לעבור לדירה במגדל יוקרה - אבל אז הגיעה נויה ואחריה גם שירה - ושרית נשארה בבית הגדול.

מסתבר שגם עכשיו, הזמרת לא מתכוונת לעבור דירה. בעקבות פניית מערכת "ערב טוב עם גיא פינס" מסרו לנו אנשיה של הזמרת ששרית התחרטה וכי היא לא מוכרת את הבית. גם המתווך הוריד את המודעה שפרסם, אבל הבית וצילומיו עדיין מופיעים גם בשלל אתרי נדל"ן ברשת.