זה לא סוד שבתקופה האחרונה מנחת הטלוויזיה אופירה אסייג תפסה צד פוליטי, והיא ממש לא מתביישת להראות אותו. מערכת ערב טוב עם גיא פינס תפסה את אסייג יחד עם בתה, אמלי, בפתיחתו של מתחם קולנוע חדש, והיו לה הרבה דברים להגיד על נתניהו: "ראית פעם מישהו שמפסיד במשחק כדורגל ולא הולך הביתה?", התרעמה אסייג. "רק במדינה שלנו יש דבר כזה. ביבי הפסיד והוא נשאר. הפסיד, הפסיד. בני גנץ ניצח. הוא לא משחרר, לא ראיתי כזה דבר". 

"ביבי ושרה כבר לא מעניינים"    (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
"חוץ מלאינטרקום, ביבי התראיין לכל מקום". אופירה אסייג | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

אחרי הבחירות שרה תבוא אלייך לאולפן?
"אני לא חושבת. אגיד את האמת, הם כבר לא כאלה מעניינים. לא ראיתי שהם עשו כזה רייטינג. חוץ מלאינטרקום, ביבי התראיין לכל מקום".

ומה קורה בזירה החברית עם אייל גולן? אסייג סיפרה שגם אחרי שאירחה אותו בתכניתה "אופירה וברקוביץ'", הם עדיין לא מדברים. "חבל שאני לא יכולה לתת לכם להציץ בווטסאפ, אבל הוא חסום אצלי".

ולמרות הנתק בין השניים, אסייג מצאה את עצמה אתמול מעניקה לגולן את תואר זמר העשור של תחנת הרדיו שלה, ועל רקע אווירת הסליחות והשנה החדשה, החליטה גם לפרגן לו: "באמת מגיע לו להיות זמר העשור, אייל גולן הוא הזמר הכי טוב בישראל. יש עוד הרבה זמרים טובים, אבל הוא באמת מספר אחת. אני מאחלת לו שנה טובה ושיהיה לו רק טוב". 

אופירה אסייג ואייל גולן (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג)
מפרגנת למרות הנתק. אופירה אסייג ואייל גולן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג

באירוע ההשקה של מתחם הקולנוע נכחו גם אקי אבני ושתי ילדותיו, יחד עם אשתו ניקול מילר. ואיך היא הגיבה לשמועות על הרומן של בעלה עם ניקול ראידמן? "נראה לי שהוא שחקן טוב מדי, ואנשים מאמינים", אמרה מילר בגאווה. 

אקי אבני וניקול מילר (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
"שחקן טוב מדי". אקי אבני וניקול מילר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12