הנינג'ות עסוקים בימים אלה בביצועים שלהם בחצי הגמר, אבל לזוכה העונה השנייה של נינג'ה ישראל, גיל מרנץ, יש לפחות עוד דבר אחד שמעסיק אותו בימים אלה. למרות שקשה למצוא פגמים באתלט המפוסל עם הריבועים בבטן, הוא בכל זאת הצליח לסמן דבר אחר שהפריע לו: הבלורית שלו.

השתלת השיער של גיל מרנץ (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1)
כוכב נינג'ה ישראל טס לטורקיה לניתוח | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1

בפברואר 2020, מספר חודשים אחרי ההתפרצות בסין ומעט לפני שהקורונה נכנסה לחיינו ושיתקה את העולם כולו, מרנץ טס לעבור השתלת שיער בבית החולים היהודי שבאיסטנבול - שהפכה לבירת השתלות השיער. בימים רגילים ללא קורונה, מתקיימים בטורקיה כ-4,000 ניתוחי השתלת שיער בשנה בעלויות נמוכות במיוחד.

הניתוח, שהפך את פנטזיית השיער אצל אנשים קירחים לאפשרות ריאלית, פופולרי במיוחד בקרב הישראלים. התהליך מתבצע בהרדמה מקומית ונמשך שש שעות. במהלך הניתוח, מועברים זקיקי שיער מאיזור העורף למפרצים הקדמיים, אלה שמרנץ מכסה עם הבלורית ובפן כבר שנים בכישרון רב, ואף הצליח להסוות את הבעיה ממנה הוא סובל.

השתלת השיער של גיל מרנץ (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1)
עבר השתלת שיער בטורקיה. גיל מרנץ | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1

"כשראיתי את עצמי יוצא מהמים ראיתי קרחות מובהקות", סיפר מרנץ בפתיחות. "זה לא משהו שלא הייתי מודע אליו לפני זה, אבל עכשיו הגיע הזמן הנכון".

הרצון של מרנץ לשפר את המראה החיצוני שלו מאפיין אנשים רבים שהחלו לראות את עצמם בטלוויזיה. "למדתי עם השנים איך להסוות את כל הקרחות עם כל מיני תסרוקות והחלטתי שנמאס לי, אני רוצה לעשות איזה תסרוקת שבא לי. אני איבדתי תקווה בכל מיני משחות וקרמים למיניהם, והשתלה זה הפתרון היחידי שאני באמת מוצא בו תוצאות", סיפר כוכב נינג'ה ישראל. אחרי הניתוח, סיפר מרנץ כי הופתע לטובה. "חשבתי שזה יהיה קשה ומאתגר יותר, אבל היה אחלה. הכל נראה די בריא ודי טוב ואין כאב או חוסר נוחות".

השתלת השיער של גיל מרנץ (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1)
גיל מרנץ: "כשראיתי את עצמי יוצא מהים - ראיתי קרחות מובהקות" | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1

מרנץ, שהרשים אתמול על המסלול סיכם ואמר: "אם אני אגיע למידוריאמה אולי כן יהיה פה אקט של שמשון הגיבור".