בשנה האחרונה, מערכת היחסים שלנו בכל הנוגע למסחר ועסקים עם דובאי השתפרה פלאים עם חתימתו של הסכם הנורמליזציה. אך בכל הנוגע לתחום הרומנטי - יש לנו משבר. רנא רסלאן ובעלה המיליארדר המסתורי ששמו מעולם לא נחשף, החליטו להיפרד לאחר 18 שנות זוגיות.

כזכור, אשת העסקים והדוגמנית שפרצה לחיינו בשנת 1999, לאחר הזכייה בטקס מלכות היופי, סיפרה על משבר היחסים שלה עם בעלה לפני שלושה חודשים בתוכנית "חשיפה" עם חיים אתגר. שם שיתפה שהחיים שלה לא כל כך זוהרים כמו שהם משתקפים כלפי חוץ. בנוסף לכך, דיברה על העובדה שאין ביכולתה להביא ילדים לעולם ושיתפה כי עברה טיפולי פוריות.

"לפעמים אני אומרת: 'הלוואי שהייתי חוזרת להיות ילדה בת 16 שלא זכתה במלכות היופי ושלא חוותה את כל החיים האלה'", והוסיפה, "ניסיתי להביא ילדים ולא הצלחתי. את יושבת עם אנשים והם אומרים לך: 'את מפחדת על הגוף שלך', והם לא מבינים שהאישה במצוקה והיא לא יכולה".

מקורביה של רסלאן מספרים: "ההחלטה נעשתה ברוח טובה, היא התקשתה עם החיים כ'אשתו של' ורצתה לפתח קריירה עצמאית. עכשיו, היא מנצלת את הקשרים הענפים שצברה כדי לקשר בין אנשי עסקים מישראל והאמירויות דרך בעלה לשעבר".