לפני ארבע שנים נכנסה לתודעתנו הנערה האנונימית מקריית שמונה, עדן בן-זקן. מאז חלפו המון מים בנהר: מהרגע הזכור לכולנו כשעדן לבושה באוברול המנומר, דרך להיטי ענק ששברו את המצעדים ועד להופעה המתוקשרת שמשכה ישראלים רבים להיכל "מנורה מבטחים" בסוף השבוע האחרון. 

פסגות רבות מאחוריה והיא בדרך לכיבוש הפסגות הבאות: בצעד מיוחד בקריירה שלה, הופיעה עדן בן זקן אל מול קהל ענק ולא אכזבה. קשה שלא לשאול מה היה סופו של האוברול המנומר המיתולוגי מהאודישן שלה, אבל היא מוכנה עם תשובה. בן-זקן עלתה על במת ההיכל עם שמלה מחויטת ומחמיאה, ולא החסירה את אלמנט הניצחון שלה: המנומר. כשנשאלה על ידי מערכת "ערב טוב עם גיא פינס" כמה עלתה הגרסה המשודרגת של האוברול, אמרה בתגובה: "למה שאני אגיד, ואם בא לי לשמור על צניעות?".

מבין אורחי הכבוד בהופעת השנה, נצפה בשורה הראשונה חברה הטוב, ענק הזמר המזרחי אייל גולן. גם בן זוגה של בן-זקן, לא החסיר והיא דווקא הפתיעה אותו בברכת יום-הולדת יחד עם אלפי אנשים ששיתפו פעולה בשירת "יום הולדת שמח" שבוצעה בקול גדול והרעידה את ההיכל.

נחסוך למחזרים הרבים של עדן בן-זקן ונספר כי היא מנהלת זוגיות צמודה עם בחור העונה לשם שוקי. שוקי מצדו שיתף את חוויותיו מאחורי הקלעים בצילה של הדיווה ואנחנו דווקא התרשמנו: "לקח לי לילה שלם להרגיע אותה, עברתי לילה לא קל", סיפר שוקי על ההכנות להיכל הגדול. בפברואר האחרון התארסה והדיבורים על החתונה ועל העתיד לא איחרו להגיע עם תיאור מדויק של שמלת הכלה כשהיא עצמה כבר הופכת לנוסטלגיה: "איך השנים עוברות. הזמן יעבור מהר ותראו אותי עם קמטים מספרת איך זה למלא היכל במנורה. אנשים יגיעו לחלוק כבוד".