בסוף חודש ספטמבר ורגע לפני הסגר, החליטה ניקול ראידמן לעלות על מטוס פרטי ולטוס לפריז עם ילדיה, ולהעביר שם את תקופת החגים והסגר השני בישראל. הכוכבת הודיעה על כך ל-850 אלף העוקבים שלה, ובעוד שחלקם פרגנו, חלק לא מבוטל מהם כתבו תגובות קשות וביקרו את ההחלטה של ניקול "לברוח מהסגר". 

אמש (שני), התראיינה הכוכבת והגיבה לדברים: "תמיד אומרים ותמיד יגידו, כל עוד מדברים עליך אתה חי וקיים", אמרה ראידמן. "אני לא מצטערת על המקום שאני נמצאת בו, הרבה מאוד אנשים טסו לחו"ל, בילו במסיבות, נדבקו בקורונה והדביקו אחרים בקורונה, שזה משהו שלא יקרה לי לעולם כי אני כל כך שומרת, לא משנה אם אני בארץ או פה".

המעושרת סיפרה גם על החיים בעיר האורות בתקופה הזו. "נורא עצוב לראות את פריז בשבוע האופנה. היא בדרך כלל תוססת ויש כל כך הרבה פקקים ואנשים יפים ברחובות אבל פריז די ריקה. גם הצרפתים לא יוצאים לרחובות, הכבישים ריקים".

"שבוע האופנה הוא לא אותו שבוע האופנה", הוסיפה ניקול, "אני למשל הוזמנתי למספר תצוגות שעדיין ערכו אותן והעדפתי לא להגיע. אפילו פספסתי את התצוגה של שאנל. אין מה לעשות, בריאות יותר חשובה מקוטור".

הכוכבת התייחסה גם לשיר החדש שהוציאה היום - "My Story" ואמרה: "אני לוקחת את החיים שלי בפרופרוציה והרבה הומור עצמי. אני רגילה לקבל ביקורת, לפעמים ביקורת כואבת ואלימה. בקליפ הזה, מיכל אמדורסקי שכתבה והלחינה, קלעה בול לתהום הזו שנמצאת בנשמה שלי הרבה זמן, עם זה שלאנשים מותר להגיד הכל בלי לחשוב מה עומד מאחורי זה. צפו בקליפ ותבינו שאני זו אני ואני כאן כדי להישאר, אני לא הולכת לשום מקום".