כל כך הרבה קרה, בכל כך מעט זמן: אמש הגיעו כל המי ומי להשקת העונה החדשה של 'גולסטאריות', בה משתתפות בין היתר דניאל גרינברג, ארוסתו של אייל גולן, לי ברקוביץ', הבת של אייל ברקוביץ' ואביגיל שרעבי, אוהדת מספר אחת של בית"ר ירושלים.

להשקה הגיע כמובן גם אייל גולן, בן הזוג של גרינברג ובעלה לעתיד, וכן אופירה אסייג, שבאה לפרגן לגולסטאריות. השלושה דאגו לשמור מרחק, אבל את המתח היה אפשר לחתוך בסכין. גרינברג מצידה, אמרה לערב טוב עם גיא פינס שאין לה בעיה להגיד שלום לאסייג, רק שעוד לא יצא לה לראות אותה. 

היא תוזמן לחתונה?
"כן, למה לא?".

היא תבוא לדעתך?
"בחירה שלה". 

דניאל גרינברג
תזמין את אסייג לחתונה? דניאל גרינברג | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

השקט הרועם נשמר במשך כל הערב, ורק כמה כיסאות הפרידו בין החברה הטובה לשעבר לבין בני הזוג המאורסים. אסייג הגיעה לערב מוכנה, כאשר גייסה לצידה את החברה הטובה והסוכנת, הדס מוזס, שתעזור לה לשמור על עצמה. אבל ברגע האמת, זה מה שקרה:

אופירה, לא תגידי שלום לאייל?
"איזה?".

אייל גולן.
"אייל ברקוביץ'? מהמם, אני חולה עליו".

דניאל. הגעת בשבילה?
"ביי מאמי, ערב טוב. שיהיה לכולם בהצלחה ולגולסטאריות". 

אופירה אסייג
"אייל ברקוביץ'? אני חולה עליו". אופירה אסייג | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

לפני פחות משנה, בהשקת העונה הקודמת של גולסטאר בה גולן כיכב, הדברים נראו אחרת. אז הוא הציג לעולם את בת הזוג החדשה, דניאל גרינברג, והחברה אסייג פירגנה בשמחה: "אני שמחה בשביל אייל, אם אייל מאושר אני מאושרת. אני איתו באש ובמים זה ידוע", אמרה אז לגיא פינס, כאשר האידיליה בין השניים עוד הייתה קיימת. 

אביגיל שרעבי, אוהדת מספר אחת של בית"ר ירושלים ואחת מהמשתתפות בגולסטאריות, תפסה צד ברור בסכסוך הזה: "מי שלא יכול לראות אותם – שיתפוצץ", רמזה בעדינות לאסייג. "שקודם כל אופירה תעשה סולחה עם עצמה, אחר כך שתעשה עם אנשים סולחה". 

אביגיל שרעבי
בחרה צד. אביגיל שרעבי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

לי ברקוביץ', בתו של אייל ברקוביץ', שגם משתתפת בעונה החדשה של גולסטאריות, מרגיעה את העניינים: "ראית מה זה? הכל בתוך אותו מעגל. לא משעמם במשפחה הזאת. אבל באמת שהכל בסדר, אני אוהבת את אייל, אני אוהבת את דניאל, ובאמת הכל בסדר". 

לי ברקוביץ' ודניאל גרינברג
אולי מהן ייצא השלום? לי ברקוביץ' ודניאל גרינברג | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

למרות שברקוביץ' הבת וגרינברג לא כל כך הסתדרו בצילומי הסדרה, בהשקה הן התעקשו להראות לעולם שהכל ביניהן בסדר, והראו את האהבה: "בואי נעשה סדר, שהם יבינו שאין פה שום דבר", אמרה ברקוביץ' לגרינברג. וגרינברג מצידה הוסיפה: "אתה רוצה להגיד לי שבכל משחק כדורגל, שיש ככה לחץ, אין מריבות, ואז חוזרים לסבבה?".

לא כולם חוזרים לסבבה.
"אבא שלי תפס למישהו בביצים והוא חבר שלו היום, זה נראה לך הגיוני?", סיימה ברקוביץ' הבת בקצת הומור. 

אייל ברקוביץ' תופס בביצים
אייל ברקוביץ' באחד מרגעיו הזכורים. | צילום: באדיבות ההתאחדות לכדורגל, ערוץ הספורט

ואם כבר מדברים על ברקוביץ' האב, רק לאחרונה בתו החלה להתעמת איתו על פירוק המשפחה בסיפור הבגידה המתוקשר לפני ארבע שנים. בסדרה היא תוקפת אותו בכל הכוח: "אבא שלי הרס את המשפחה, אני לא אסלח לו", סיפרה בצילומי התכנית. "אני פתאום צריכה לתאר את אבא שלי עם מישהי אחרת? מה? פשוט ברגע אחד אני לא רוצה לראות אותו. הבן אדם שהכי קרוב אליי בעולם, פשוט ברגע אחד הופך להיות הבן אדם הכי רחוק ממני". 

ומה אמרה על כך טלי, אמה של ברקוביץ' הצעירה? "זה היה מרגש עד דמעות. היא חשפה את כל האמת, לא היה שום דבר להסתיר. הכל אמיתי". 

לי ואייל ברקוביץ'
"אבא שלי הרס את המשפחה, אני לא אסלח לו". לי ברקוביץ' | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12