עומר אדם מצטרף היום לחבורה מכובדת של סלבס מהעולםשעולים על הכביש רק ברכבי יוקרה. אחרי שהכרטיסים להופעותיו נחטפים תוך שעות ספורות, אדם החליט להתפנק ולשדרג את הרכב שלו לכזה שאין לאף אחד, אבל באמת אין. מרצדס ג'י 63, זהו שמו של דגם הארבע על ארבע שאדם ינהג בו בקרוב. מדובר באחד מכלי הרכב היקרים והיוקרתיים שקיימים כיום.

מחיר התענוג הבסיסי הוא כ-1.6 מיליון שקלים, לפני תוספות ושדרוגים. אדם הזמין לעצמו גם מושבי עור, מסכי לד ומערכת סאונד שתתאים למוזיקאי שכמותו. דגם המרצדס הייחודי נחשב לסמל סטאטוס בקרב עשירי עולם ועליו נוהגות גם קיילי ג'נר וקים קרדשיאן, שלה יש אפילו שני רכבים מהסוג הזה, בצבעים שונים. גם ארנולד שוורצנגר, שהונו מוערך ב-400 מיליון דולר נוהג על דגם כזה, אך מעט יותר משודרג.

אדם יהיה היחיד שינהג או ינהגו עבורו, ברכב מהסוג הזה בכבישי ישראל אבל עדיין לא בעל הרכב היקר ביותר בקרב הקולגות שלו. אייל גולן קנה בעבר מייבאך בכמעט שני מיליון שקלים, אז התחרות כמובן עדיין פתוחה. רק שינהגו בזהירות. 

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on

May we introduce: The king of the road. �� ��: @ranier_fernandez_photography for #MBsocialcar ______________________________ [Mercedes-AMG G 63 | Kraftstoffverbrauch kombiniert: 13,1 l/100 km | CO2-Emissionen kombiniert: 299 g/km | mb4.me/RechtlicherHinweis/] . #GClass #Strongerthantime #GWagon #Mercedes #MercedesAMG #Icon #Luxury #Lifestyle #Car #Cartastic #InstaCar #Dreamcar

A post shared by Mercedes-Benz (@mercedesbenz) on

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on