השמיים הולכים ונסגרים והדרך חזרה לישראל הופכת להיות מסובכת יותר, אבל כשזה מגיע לניקול ראידמן, תהיו בטוחים שהיא תמצא את הדרך הכי קוטור לחזור חזרה ארצה. באישון לילה, עטופה בחליפה לבנה, עם מסכה מוגזמת ומשקפי מגן, עלתה ראידמן למטוס הפרטי ששכרה במיוחד כדי לשוב הביתה מבידוד ואין צורך לדאוג, כי היא בריאה כמו שור. 

כהרגלה בקודש, ראידמן טסה לצפות בתצוגות של שבוע האופנה בפריז, אבל מהר מאוד העסק שם התדרדר והיא המשיכה לאתונה, שם פגשה את השותף המוזיקלי שלה, סאקיס רובאס. השניים עסקו בחזרות למופע המשותף שעתיד לעלות ביוני (ובהצלחה עם זה), עד שרובאס עצמו נאלץ להיכנס לבידוד. 

האופציות של ראידמן לחזור ארצה הצטמצמו, לכן החליטה לשכור מטוס פרטי שיחזיר אותה הביתה. מבדיקה שערכה מערכת גיא פינס נמצא שהיו מספר טיסות שעשו דרכן לישראל מאותו כיוון, אבל לראידמן זה כנראה פחות כיף מטיסה פרטית, שמחירה מתחיל מ-140 אלף שקלים.

בשדה התעופה המתינו לה אנשיה, שקיבלו הוראות מדויקת איך לקבל את פניה בנחיתה. "היא ביקשה חיטוי ברכב וגם בבית", סיפר הנהג הפרטי של ראידמן, "כל העובדים חייבים ללכת עם חליפות, מסכות וערדליים". 

ניקול ראידמן -
מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12

אז ניקול נחתה, אבל בדרך לבידוד עוצרים לראיון, אז חשפה שבעקבות התפשטות הנגיף היא לא שלחה את הילדים למסגרות החינוכיות כבר כמעט חודש. "יש לי 2 ילדים קטנים, אני אם חד הורית, האבא של הילדים הוא לא בן 16 ונמצא בקבוצת הסיכון של המחלה", סיפרה, "הילדים שלי כבר שלושה שבועות לא הלכו לבית הספר ולגן. מהרגע שהבנתי לאן המצב הולך עשיתי את הבחירה להשאיר אותם בבית".