במסגרת ספיישל סיפור אישי ב"רוקדים עם כוכבים", לירן דנינו וג'וליה שחר רקדו לצלילי השיר שלו "עדיין ריק", אבל זה לא הספיק עבור פאנל השופטים שהעניק להם 22 נקודות על הריקוד והם סיימו את דרכם בתחרות. אחרי שהשניים הסדירו נשימה והורידו את מפלס ההתרגשות, הם סיפרו על החוויה המשותפת וענו על שאלת השאלות: מה קרה ביניהם בפן הרומנטי?

"הכרנו בעבר דרך חברים משותפים וזה היה כל כך חסר חשיבות. זה היה עשור אחורה", שיתפה ג'וליה ובהמשך השניים התייחסו לדינמיקה שנוצרה ביניהם ככל שהתחרות התקדמה. "הכרתי חברה לחיים ומותק של בן אדם. כל הדבר הזה זה חוויה שאי אפשר להסביר".

בנוסף לכך, הפרטנרים לרחבת הריקודים חזרו לרגעי ההדחה אותם הם לא לקחו בקלות. "היו דמעות, זה קשה ולא נעים להיות במצב הזה  להיות מודח. אבל יש משהו מנחם בזה שיש גלגל הצלה ויש לנו אפשרות לחזור", שיתף הזמר באופטימיות והוסיף. "זה קצת מבאס. משהו קורה שם כשאתה מתרגש, זה כמו זרמים שמשפיעים על הגוף והרגליים. ניסיתי לפצח את זה אבל זה לוקח זמן להתרגל. הייתי מקיא לפני הופעות אבל היום אני מרגיש אחרת".

יתרה מכך, דנינו סיפר על התחושות של בת זוגתו טיילור בעקבות השעות הרבות שהשקיע בחזרות לקראת התוכנית ואיך היא הרגישה בנוגע לאינטימיות שמופגנת על רחבת הריקודים. "חשבתי בהתחלה שזה יכול להפריע עצם זה שאני נמצא עם מישהי על חשבון הזמן עם טיילור. אבל אנחנו מאוד מקצועיים, ולא היה יותר מדי זמן לדבר על דברים בינאישיים בינינו", אמר והפרטנרית שלצידו הוסיפה. "אני מכירה את טיילור והיא נסיכה אמיתית, אני מרגישה את התמיכה שלה וזה לא השפיע עליי. אני כן הרגשתי את לירן מתרגש אבל אני לא חושבת שזה קשור".

בתור רקדנית מפורסמת בארצנו, איך היית מדרגת את יכולות הריקוד של לירן?
"אני לא ידעתי שלירן יודע לרקוד ומתתי מפחד ברגע שהוא נכנס בדלת, וידעתי שהוא יהיה הפרטנר שלי. אמרתי לעצמי: אוקיי איך אני הולכת לגרום לזה לקרות? אני נורא חששתי והתוודעתי בפניו. אמרתי לו שאני מצטערת ולא האמנתי לו כשהוא נכנס בדלת. כשהוא הרים אותי, הבנתי שיש עם מה לעבוד וזה השתפר מפעם לפעם. היום קצת רעדנו וכנראה שגם לזה יש סיבה".