המותג ששלט במשך שנים בעולם האופנה והציג מודל יופי בלתי אפשרי לנשים, חוטף עוד פגיעה, והפעם מצד הניו יורק טיימס. בתחקיר נרחב של המגזין, נחשף כי בכירים ברשת האופנה ויקטוריה'ס סיקרט נהגו להטריד מינית את הדוגמניות, להעיר להן הערות סקסיסטיות ואף לפטר אותן כאשר לא נענו להצעותיהם או העזו להתלונן. 

ידי ימינו של הבעלים ומנהל השיווק של הרשת, אד רזק, היה נוהג להעיר הערות מיניות בוטות לדוגמניות, שאחת מהן הייתה לבלה חדיד: "מילא התחתונים, לא בטוח שבערוץ ירשו לה לצעוד על המסלול עם הציצים המושלמים שלה". עוד נטען כי רזק חפן מפשעה של דוגמנית אחרת באותו היום. בנוסף לכך, הוא היה צופה בתופרות שמתאימות לדוגמניות באופן אישי את התחתונים לקראת התצוגה השנתית. 

הטרדות מיניות בויקטוריה'ס סיקרט
חפן מפשעה של דוגמנית וניסה לנשק אחרת בכוח. אד רזק | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

הדוגמנית אנדי מיוז שהיום בת 33, החלה את דרכה בתצוגות הגדולות של המותג עוד כשהייתה בת 19. היא סיפרה בתחקיר כי רזק היה נוהג להגיע לאודישנים ולבקש מהדוגמניות לשבת עליו, וכן את מספר הטלפון שלהן. עוד היא חשפה כי הוא הזמין אותה לארוחת ערב, היא הסכימה, אבל כבר במכונית הוא ניסה לנשק אותה. כשהיא הדפה אותו, הוא התעקש. במשך חודשים אחר כך היא המשיכה לקבל ממנו מיילים מיניים אותם הראתה לניו יורק טיימס. כשהוא הזמין אותה שוב לארוחת ערב בביתו, היא סירבה, ולאחר מכן כבר לא הוזמנה יותר להשתתף בתצוגות של המותג. 

לפי עדויות נוספות בתחקיר, צלם הבית ראסל ג'יימס, נהג לבקש מהדוגמניות בסוף ימי צילום להצטלם על הדרך בעירום, ללא תשלום. את תמונות העירום הוא קיבץ לספר שמכר במהדורה מיוחדת לאספנים, וקיבל על כל אחד מהם 3,000 דולר. לפני התחקיר, כל זה קיבל גיבוי מהבעלים של הרשת, לסלי וקסנר, שידע על הכל. וקסנר גם היה חבר טוב של ג'פרי אפשטיין, שנהג להשתמש בקשריו כדי להשיג דוגמניות. 

באוגוסט האחרון רזק עזב את החברה, התצוגה השנתית בוטלה בגלל חוסר עניין לציבור, המניות של הרשת איבדו 75% מערכן בשנים האחרונות, ו-וקסנר בן ה-82 שוקל למכור את החברה. האם באמת זהו סופו של עידן ויקטוריה'ס סיקרט?

ויקטוריה'ס סיקרט
התצוגה השנתית בוטלה בגלל חוסר עניין לציבור. ויקטוריה'ס סיקרט - תחילתו של הסוף? | צילום: Dominique Charriau, GettyImages IL