על הקמפיין הזוגי של הדר ברייר ודניס רוסקוב מחתונה ממבט ראשון כבר סיפרנו לכם לפני שבוע, אבל זה תמיד כיף לגלות דברים חדשים על הסט. אחרי שהשניים סיפרו על המסך ומול כל עם ישראל שהם אכן זוג עד היום, הדר ודניס טוענים שבשבוע האחרון הם בקושי מספיקים להתראות מרוב כל התגובות שהם מקבלים מעם ישראל: "אני רואה את דניס יותר בכתבות מאשר בבית", סיפרה הדר.

ולמרות הזוגיות הצמודה והדביקה, על סט הצילומים היה אפשר להרגיש בחסרונה של ג'ני, אמו של דניס, שיחד איתו קיבלה חיקוי בארץ נהדרת, במקום הדר. "מהרגע הראשון שחברים שלי ראו את אמא שלי, הם אמרו לי 'לא משנה מה אתה תהיה בסוף התוכנית, אמא שלך בוודאות תהיה בארץ נהדרת'", סיפר דניס, והדר הוסיפה: "ג'ני היא דמות, אין מה לעשות, אי אפשר שלא לחקות אותה". 

ואם תהיתם, הדר טענה שהיא וג'ני מאוד מסתדרות, ושלדניס, לעומת כל מה שחושבים, אין "מאם אישיוז": "יש לו אמא מאוד חזקה שאוהבת אותו ומאוד אכפת לה ממנו", סיפרה הדר.

דניס, שמעתי שכשראית לראשונה את החיקוי חשבת לרגע שמדובר בהדר.
"בפעם הראשונה אמרתי 'היי הדר, זאת את?', ואז הבנתי שלא, זאת מאם. לדעתי בגדול זה לגיטימי שהאמא ובת הזוג מזכירות אחת את השנייה, זה תסביך שהוא על שם הדבר הזה, זה נראה לי בסדר". 

הדר ברייר וג'ני רוסקוב (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון" | מתוך "גלית ואילנית")
הפינה לשיפוטכם: דומות או לא? הדר ברייר וג'ני רוסקוב | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון" | מתוך "גלית ואילנית"