כשהם מתפנקים במלון ספא ליד האולפנים בנווה אילן, הכולל ג'קוזי ומסז'יסטית צמודה שבאה לשחרר את המתחים, הפיינליסטים של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 באו קצת לנוח. אבל אל תדאגו, כל הכיף הזה תחום לשעה אחת בלבד בין החזרות וההתארגנות לקראת הגמר הגדול (מחר ב-21:00, קשת 12).

אם היה לחץ על רביעיית הגמר עד לרגע הזה, עכשיו הוא רק מתעצם יותר. אבל הם כבר למודי ניסיון מהחודשים האחרונים, ולמדו איך לתפעל את עצמם המצבים האלה. "כל תכנית ותכנית אתה לומד איך להרגיע את עצמך", שיתף אור עמרמי ברוקמן, "איך לשלוט בפחד ובלחץ".

האם אלה-לי להב ואור עמרמי ברוקמן ביחד? - אקסטרה
רביעיית הגמר מרימה | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12


"אני לא חושבת שאף אחד מאיתנו באמת הפנים את המקום שהוא נמצא בו ואת הבאז המטורף שיש סביבנו", חיזקה אותו אלה-לי להב, "זה משהו מאוד קשה להכיל ולעכל. עד לפני חודשיים שלושה היינו ילדים כמו כל ילד רגיל שלומד בבית הספר ועושה שטויות, עכשיו אנחנו במקום אחר".

אז כוכבות בגיל צעיר יכולה להלחיץ ולפעמים גם לבלבל, אבל נראה שיש מישהי אחת שהקוליות שלה נשארת גם אחרי שתסתיים התחרות. "אני מרגישה אותו בן אדם, רגילה כזה", הסבירה גאיה שאקי בנונשלנטית האופיינית שלה, "פשוט אנשים פונים אליי ומבקשים להצטלם איתי. אני מרגישה אותו דבר, לא מרגישה שינוי בכוכבות".

לעומת זאת, אלה-לי כבר מרגישה על בשרה את השוני בתור תלמידת תיכון, וקיבלה כמה בקשות שלא ציפתה להן. "המנהלת, המורות והמזכירות בבית הספר ביקשו ממני סלפי, זה היה ממש מצחיק". אז אולי המצב בלימודים קצת שונה, אבל מה עם התחום הרומנטי, גם שם יש חדש?


אחרי הביצוע שלה ושל אור לשיר "señorita" של שון מנדס וקמילה קביו, התחילו שמועות כי בין השניים מתפתחת אהבה צעירה, ממש כמו המבצעים המקוריים של השיר. "אני אוהבת אותו מאוד", הגיבה אלה-לי לחרושת השמועות, "כרגע אנחנו לא זוג".

עדן אלנה שהוכתרה ככתבת הרכילות הטובה ביותר בין ארבעת הפיינליסטים, מיהרה להדגיש את המילה "כרגע", ואלה-לי חידדה את דבריה בתגובה. "אין לדעת מה יקרה בעתיד. אני מתה עליו ויש לנו אחלה קשר". אור הצטרף לחגיגה וביקש כל כך יפה, אז לא נותר לנו אלה לכתוב במילותיו: "אלה-לי ואור – לא כרגע".