המצלמות מלוות אותם מהיום שנולדו, עוד לפני שהרשתות החברתיות גרמו להורים להסתיר את ילדיהם ולפחד מעין הרע. אייל גולן ואילנית לוי תמיד שילבו אותם בקמפיינים, הביאו אותם לאירועים ציבוריים ולא פחדו לחשוף אותם בפני כל המדינה. כנראה שזה השתלם, כי שני הילדים האלה ממש לא מתכוונים ללכת לשום מקום.

ליאם בן ה-17 ואלין בת ה-13 כבר לא צריכים את אבא ואמא כדי לקבל הזמנה לאירוע, והגיעו להשקה של אופטיקנה ללא ליווי של ההורים. "אמא תדרכה אותנו", חשפה אלין, "היא לא אמרה לנו מה להגיד, אבל תדרכה אותנו להיות עם ביטחון ולהגיד מה שאנחנו חושבים". 

ההשקה הראשונה של ליאם ואלין גולן - אקסטרה
נולדו למצלמות. ליאם ואלין גולן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

כיאה לילד הבכור של שניים מהאנשים הכי מפורסמים במדינה, לליאם יש 132 אלף עוקבים באינסטגרם, אבל אחותו מסתבר, עדיין משאירה את האינסטגרם שלה פרטי. "אני עדיין בת 13 וצריך לקחת את זה בפרופורציות", אמרה בבגרות, ולרגע שכחנו שהיא רק בת 13. אבל בטיקטוק היא לגמרי כוכבת, עם 140 אלף עוקבים, ושם היא משאירה את כולם מאחור. יחד עם אחיה, הם מצלמים עשרות סרטונים, ונראה שאהבת האחים לא רק מרגשת, אלא גם מצטלמת יפה.

View this post on Instagram

A post shared by Liam Golan (@liam__golan) on

 

נראה כי האחים גולן כבר התרגלו למציאות של הורים פרודים, ומסתבר שהם מרגישים מאוד בנוח עם בני הזוג החדשים של ההורים. "אבא שלי ממש מאושר איתה", אמר ליאם על דניאל גרינברג, ארוסתו של אביו. "אם אבא שלי מאושר, אז גם אני מאושר". ומה דעתה של אלין? "מהרגע הראשון שראיתי אותה, אמרתי שהיא הולכת להיות החברה הכי טובה שלי". 

View this post on Instagram

A post shared by Liam Golan (@liam__golan) on

אלירז שדה, בן זוגה של אמם כבר יותר משמונה שנים, כבר מזמן נכנס למשפחה, מה שגרם לאלין להרגיש בנוח לחשוף שהוא זה שהכי חופר בוואטסאפ המשפחתי. רק נאמר ששדה הוא גם זה שחיכה בחוץ כדי לאסוף אותם חזרה הביתה. אז האם השניים מוכנים לעוד אחים? "בטח, אחים זה שמחה. אחיות זה גם בסדר", צחקה אלין.

View this post on Instagram

A post shared by אלירז שדה (@elirazsade) on