הגנטיקה של אלה לביא, מתמודדת "הכוכב הבא" (מחר, אחרי החדשות בקשת 12) הכינה אותה לרגע הפריצה. הזמרת, שהרימה הערב את המסך עם שיר של ביונסה ווקאליות מטריפה, היא בת למשפחת אצולה אמיתית. אביה הוא עמוס לביא המנוח, מהשחקנים הבולטים בקולנוע, בטלוויזיה ובתיאטרון הישראלי, שנפטר ב-2010 כשהיא בת 11 בלבד, ואימה היא לא אחרת מהשחקנית אוולין הגואל, שכיכבה באינספור סדרות וסרטים וזכתה בשני פרסי אופיר. 

אלה לביא – ""Crazy In Love (צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12)
אלה לביא | צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12

כעת, אוולין שמככבת בימים אלו בדרמה המוזיקלית "היורשת" בקשת 12, ובניגוד למציאות מגלמת זמרת עבר מפוארת שמנסה בכל מחיר למנוע מנכדתה להיות זמרת, מגיבה לראשונה על השתתפותה של בתה בתוכנית השירה. "היא בכלל חשבה על חו"ל, אבל הקורונה החזירה אותה לארץ, גם העובדה שזה לא היה לאירוויזיון שיחררה אותה. לייצג את המדינה זה כבד", סיפרה הגואל על החלטת בתה לקחת חלק בתוכנית.

השחקנית שחיה את התעשייה כבר לא מעט זמן, ורגילה לחשיפה תקשורתית, מספרת כי היא גם נמצאת בתהליך למידה יחד עם אלה. "ריאליטי זה עולם בפני עצמו", שיתפה אוולין, "אני מאחלת לה שתדע לקחת את הדבר הזה ולמנף אותו. שתמשיך לשיר וליצור – זה מולד, זה בדנ"א". _OBJ

בנוסף, אוולין הבהירה כי אין לשופטים סיבה לחשוש ממנה, במידה ויתנו לבתה ביקורת לא טובה: "אני לא מתערבת", אמרה האם, "אני לא מבינה במוזיקה חוץ ממה שאני שומעת וחווה – כל אחד עושה את העבודה שלו".