נטע ברזילי נפרדה מ-2020 ופתחה את 2021 כמו שרק היא יודעת – במסיבה חגיגית שעמדה בהנחיות והועברה בשידור חי, לכל מי שהיה מעוניין. גולת הכותרת הייתה ההופעה החיה שהועברה ביוטיוב מול אלפי צופים ולגמרי בחינם, יחד עם אחיה המתופף - זוהר ברזילי. גם עבור נטע שהפכה לבינלאומית בשנים האחרונות, שנת הקורונה הייתה קשוחה מדי, ואפילו נמאסה עליה: "זאת שנה מחרידה, תודה לכולם ותודה לקורונה", קראה בהתרגשות אחרי שהכתה את הפיניאטה.

בחודשים האחרונים ברזילי משדרת מהבית שלה סדרת רשת שנקראת 'המשרד של נטע' שהגיעה כבר למיליוני צפיות, ונראה שקצת נמאס לה להיות רק היא - והלופר: "זה הלופר שאני שונאת, אין לי כוח לראות אותו. זה רק אני והוא בחדר עם כמה ילדים בזום, ודי, מספיק", אמרה נטע המיואשת. "אין לי כוח לראות את המכשיר הזה יותר ואני ממש רוצה לשבור אותו. אתם תראו את זה יום אחד קורה, ממש בקרוב". 

מסיבת הסילבסטר הבינלאומית של נטע ברזילי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
שוקלת לשבור את הלופר. נטע ברזילי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

ברזילי, שחגגה את סוף 2020 עם יותר מ-62 אלף מעריצים מכל העולם באמצעות פעילויות שונות בהן היו מעורבים הצופים, הודתה בחינניות לפני שנתנה ביס בתפוח אדמה חי, כחלק מהמשימה: "לא רציתי לעשות את זה, רציתי להיות זמרת", צחקה, "זה מה שאמנים עושים היום בעידן הזום – מתבזים, ועוד בחינם".

אבל אחרי חודשים ארוכים שעולם התרבות והבידור מושבת, הזמרת לא שכחה להעביר את המסר החשוב גם תוך כדי חגיגות השנה החדשה: "אני ממש מקווה שנחזור לטוס ולעבוד ושעולם הבידור יחזור לעצמו כי זה ממש לא מצחיק, זה מגוחך", אמרה נטע, אני מרגישה שזה ירד מהשיח, אבל צריך להתעסק בזה כי אנשים רעבים. זה פשוט מעליב, זאת יריקה בפנים".