אחרי שנים שהעדיפה להתמקד בעולם העיצוב ובגידול בנה ליאם, ההשתתפות ב"רוקדים עם כוכבים", הציתה בסנדי בר אש ישנה - והיא בהחלט מתכוונת להישאר באור הזרקורים. כתבת מערכת "גיא פינס", לירון שמם, התיישבה אמש (שבת) עם הכוכבת לשיחה צפופה על קריירה, זוגיות וחיי רווקות.

במשך שנים, בר דגמנה לאינספור מותגי אופנה, וכיכבה בקמפיינים שכללו שלטי חוצות ענקיים. עם זאת, את החזרה שלה היום לעולם הדוגמנות, היא יכולה למנות לזכות ההשתתפות ב"רוקדים עם כוכבים". היא אמנם לא הגיעה לשלבי הגמר, אבל אם היו מחלקים את פרס חביבת הקהל בבית, סיכוי סביר שסנדי הייתה זוכה.

בפירואט נכנסת חזרה לתודעה.
"האמת, לא ציפיתי. היה מאוד מפתיע לראות את הדור שכבר מכיר והתחבר שוב – והיה מפתיע לראות את הדור שלא הכיר בכלל והתחבר ממקום חדש לגמרי".

לצד אהדת הקהל, סנדי ספגה לא מעט ביקורת סביב המראה החיצוני שלה. "באמת הייתי רזה מדי ב'רוקדים עם כוכבים'", סיפרה בר שבילתה לא מעט שעות בחדר החזרות באותה עת, "לא היה לי ממה להוריד והאינטנסיביות לקחה אותי למקום שהיה לי קשה. ממש עשיתי דיאטת השמנה".

איך עושים דיאטת השמנה?
"קשוח, זה לא התחביב שלי – אז זה קצת יותר קשה, גיליתי את ההמבורגר, גלידות וסנדוויצ'ים".

לאורך התקופה האינטנסיבית של החזרות והשידורים הצפופים, עמד לצידה בן זוגה בשנה וחצי האחרונות, איש העסקים עודד ברק. עם זאת, לפני כחודש השניים החליטו להפריד כוחות. "הצלחה של מישהו אחד, מעלה את ההצלחה של מישהו אחר", ענתה בר על השאלה האם לדעתה ההצלחה היא הגורם לפרידה.

מתחילים איתך באינסטגרם?
"אני כל כך עסוקה בעבודה כרגע, שאני לא יודעת מה יצטרך להזיז אותי מהפוקוס – יחסים זה דבר שדורש אנרגיה".

אחרי הפריצה שלה בשנות ה-90, סנדי הפכה לאחת הדוגמניות המבוקשות בארץ. אם זה לא מספיק, היא גם השתתפה במספר סרטים וסדרות טלוויזיה. גם היה סיבוב מעבר לים, בלוס אנג'לס עם מי שהיה אז בן זוגה, אקי אבני. עם זאת, כשחזרה לארץ היא העדיפה להתמקד בגידול הבן ליאם והחלה קריירה כמעצבת פנים. עכשיו, כשהילד עומד להתגייס סנדי מוכנה לחזור לעולם הבידור.

את עוד עובדת כמעצבת פנים?
"כן, יש לי עכשיו פרויקט של עיצוב שדורש ממני המון".

המילה קאמבק מעצבנת או משמחת אותך?
"אני אוהבת את המילה הזאת, כי זה מה שזה. אני מתכננת להמשיך להיות קשובה וליזום דברים שמעניינים אותי. משחק יכול להיות מעניין מאוד, אני חושבת שאני גם טובה בזה".

אז הפעם את מבטיחה שאת כאן כדי להישאר?
"כן, לפחות עד הפעם הבאה".