מי קטף את פרס קקטוס הזהב TV השבוע? בכל שבוע, קשת 12 יחד עם איגוד הפרסום הישראלי וחברת המחקר "שילוב", מפרסמות את הדירוג השבועי של הפרסומות הכי מצליחות ואפקטיביות בטלוויזיה. שיתוף הפעולה מבוסס על מדד מקצועי שבוחן את הפרסומות לפי פרמטרים של זכירות, אטרקטיביות לצופה ותרומה למותג. מאות אנשים דירגו את כל הפרסומות ששודרו השבוע על המסך, אז מי הטובה מכולן?

אל המקום השלישי הגיעו סקודה ומשרד הפרסום מנצ', שהעלו לנו זיכרונות נוסטלגיים אי שם משנת 2010. את השיר "הדרך שלך" ששרים בשמחה כל משתתפי הפרסומת, כתב ושר עידן עמדי יחד עם דיאנה גולבי בעונה התשיעית של כוכב נולד, אליה הגיעו כפיינליסטים של העונה הקודמת. הפרסומת שמלווה בקולו הנעים של עמדי, היא כניסה חדשה למצעד וכבר הצליחה להתברג בטופ שלוש.

ציון ברוך ממחזר את הניצחון 1
סקודה, מנצ' | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

אחרי היעדרות של שבוע, דביר בנדק והסנאי/בונה שלו חוזרים אל המצעד, ומתמקמים במקום השני. הפרסומת של בנק מזרחי טפחות ומשרד הפרסום ראובני פרידן IPG, שמלמדת אותנו להבדיל בין מכרסמים, המשיכה גם השבוע להצחיק את הצופים הישראלים ולחזור למקום טוב באמצע.
קקטוס הזהב – הפרסומת הכי טובה
מזרחי-טפחות, ראובני פרידן * IPG | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

ובמקום הראשון, הגיעו (שוב) ציון ברוך ודדי החתול, שמנסים להכניס את הישראלים ללופ האקולוגי, ולחבר אותם בדרך מצחיקה אל איכות הסביבה. רגע לפני שגרטה תונברג מגיעה להחדיר בנו קצת ערכים, תאגיד מחזור האריזות בישראל ומשרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב | Publicis, הצליחו לגעת בלב הישראלי, ולמחזר את המקום הראשון.
ציון ברוך ממחזר את הניצחון
תאגיד מחזור האריזות בישראל, גליקמן שמיר סמסונוב | Publicis | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12