הצגת הבכורה של מחזמר "שורת המקהלה" בכיכובן של מיה דגן ודנה פרידר התקיימה לאחרונה ועוררה התייחסויות רבות של אנשי השואו ביזנס, בהן הם שיתפו במקרי הדחייה שחוו בעת שניסו להשתלב בהפקות השונות. עלילת המחזמר מספקת הצצה אל מה שקורה על במת החזרות, בזמן ששחקנים רבים מנסים להוכיח את עצמם ולהיבחר למופעים בתיאטרון, כשרק מעטים מהם מקבלים בסוף את ה"כן" המיוחל. 

דנה פרידר, שהתגלתה בריאליטי "נולד לרקוד", שיתפה כיצד פעמים רבות הגיעה לאודישנים, ולמרות הרקע שלה במחול, היא לא הצליחה להשיג את מבוקשה. "כל מחזמר שהתיאטרון פתח את שעריו לאודישנים – התייצבתי. הייתי יוצאת והייתי אומרת: 'שיט, לא הצלחתי'. זה כל כך הרבה "לאים", שלפעמים אתה מגיע למצב שאתה אומר: 'אוף למה אני צריך את זה?'", סיפרה פרידר, והוסיפה: "הרמה של הרקדנים ב"שורת המקהלה" הייתה כל כך גבוהה - וגם הגעתי אחרי פציעה - ופשוט נכנסתי ללחצים".

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

"בגיל 10 עשיתי אודישנים ל'בית ספר למוסיקה', ולא התקבלתי", חשפה הזמרת והשחקנית נועה קירל. גם העיתונאית ומנחת הטלוויזיה דפנה לוסטיג סיפרה: "היה אודישן להנחיה של ריאליטי שקשור במוזיקה, ולא הסכימו לכלול אותי אפילו בהתחלה. זה תמיד הטקסטים האלה: 'את יודעת שאנחנו מתים עלייך, אבל באמת הפעם אנחנו מחפשים משהו אחר לגמרי'". רק חנה לסלאו התקשתה להיזכר מתי מישהו סירב לה: "לא קיבלתי הרבה "לאים", באמת. את האוסקר עוד לא קיבלתי".

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12